Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Segítség kéne, de gyorsan!...

Segítség kéne, de gyorsan! Van egy fiú, akit le kéne valahogy ráznom. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Üdv.

Van egy fiú az osztályunkban, aki rám van szállva. Pontosabban a fiú anyja. 1-2 éve együtt járunk iskolába, hiszen még régebben jó barátok voltunk - ő, én és még két emberke. Ő - mondjuk nevezzük... Jancsinak. Egyébként nem ez a neve. -, azóta már kissé fura természetű lett. Eléggé forrófejű és verekedős.

Na de rátérek a lényegre, hogy ne pocsékoljam az időtöket. Szóval azóta mindig vele kell mindenhova mennem. Ma is suli-disco lesz. Facebookon beszélgettünk, hiszen rám írt, és én megkérdeztem, hogy ő megy-e a diszkóba. Hát azt írta, hogy talán jön. Leléptem fb-ről és a fiú anyja rögtön telefonált, hogy mikor megyek, hol, hogyan... Olyan idegesítő, hogy csak na! Mindig hozzájuk kell igazodnom és ebből már nagyon elegem van. Anyukám is már ezen idegeskedik, de ő nem akar bunkó lenni, ezért azt mondta, hogy én mondjam meg, hogy már nem akarok menni Jancsival. De én nem akarom mondani, mert abból már megint kavarodás lenne és az anyja meg számon kérné anyumat, arról, hogy akkor most mi van.

Nem értem. Miért nem tudnak engem békén hagyni?! Komolyan már olyan, mintha az anyukája össze akarna minket hozni.. Na már csak az kéne! Hahjjj...

Egy segítséget kérő L/13.



2013. nov. 15. 15:29
 1/8 anonim válasza:
46%

Mondd el a srác anyjának hogy nem szeretnél együtt lenni Jancsival.

Az hogy meg 13 évesen diszkóba jársz, ehhez nem fűzök semmit.

2013. nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondeg jancsinak hogy van egy fiú aki tetszik neked, és érthető modon nem szeretnél többet az ő társaságában tartozkodni mert a fiu aki tetsuik neled nem nézi jo szemmel. Vagy keressagadnak egy fiút akivel egy pár hétig eltudod játszani hogy "jártok", igy értető ha nem fogsz a jancsival talakozni mert neked ott a " fiud"
2013. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Irta hogy suli-disco lesz. 2- es voltam
2013. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ne gondolj semmi rosszra. Ez nem olyan diszkó:D Csak a suliban egy teremben raknak be zenét, egy kis chipset és üdítőt. Tanárok is vannak. :)

De hogyan mondjam meg? Annyira gáz lenne.:(

2013. nov. 15. 15:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez nem jönne be nála. De azért köszönöm 2.:) Egyébként meg az anyja csinálja... Annak meg nem tudnék úgy szólni:(
2013. nov. 15. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyád beszéljen az anyjával. Ha kell, legyen bunkó. Valamit lépjetek.
2013. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Első vagyok!

Bocsánat, elnéztem! :D Beszélj "Jancsi" anyukájával, hogy te ezt nem szeretnéd.

Beszélhetsz "Jancsival" is hogy mondja meg az anyukájának, No meg Jancsinak is.

Lehet hogy ebben az esetben kicsit bunkónak kell lenned, de ha "Jancsi" anyja "értelmes" akkor meg fogja érteni.

Bocsi még egyszer a kellemetlenségért.

2013. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond, első:) Köszönöm a tanácsot:) Mindenkinek.
2013. nov. 30. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!