Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SÜRGŐS! Power Pointban (2007)...

SÜRGŐS! Power Pointban (2007) csináltam egy zenei aláfestéses több képből álló bemutatót. Szeretném a férjemnek átküldeni valahogy. Hogy tudnám? Milyen formátumban? Emailben? Ahhoz túl nagy. Hogy csináljam? Elakadtam. Meglepi lenne neki. :- (

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kovács bence9 válasza:
Tömörített fájl-ként át lehet küldeni. Rákattint a bemutatóra jobb egérgombbal,: küldés --> tömörített mappa , ezután kis méretű lesz a fájl, és át lehet küldeni e-mailben is.
2012. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy regisztrálj itt: [link]

Ez is egy levelező szerver, olyan, mint a freemail.

1 GB-os fájlt lehet mellékelni az email-hez.

2012. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tippet! Még próbálkozok.
2012. júl. 24. 23:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Sikerült!!! Tegnap már túl fáradt voltam, a gépem is halálosan belassult, így nem jött össze. Viszont ma kipihenten, tiszta fejjel elkezdtem sorra venni a lehetőségeket, amiket ajánlottatok. Az első már sikerült is! Nagyon-nagyon köszönöm nektek!!! Kíváncsi vagyok férjem reakciójára..
2012. júl. 25. 08:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Na hogy reagált? :)
2012. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon tetszett neki! Ő most Németországban dolgozik, múlt héten volt itthon 6 hét után kemény 3 napra. Az akkor készült képekből csináltam egy összeállítást. Nem is tudtam, hogy tudok ilyet csinálni. :-) De tök jó lett. Nagyon meghatotta, hisz megvisel mindannyiónkat ez a helyzet. Ja, van 3 gyermekünk is. Most volt a szülinapja, ez ráadás ajándék volt neki. Nagyon tudjuk értékelni az együtt töltött időt, és 1-1 fénykép is igazi kincs. Úgyhogy elértem vele a célomat.

Még egyszer köszönöm a segítséget!!!!

2012. júl. 26. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!