Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A testnevelés tanárok miért...

A testnevelés tanárok miért szeretnek idegbetegek, türelmetlenek és ordibálósak lenni?

Figyelt kérdés
Több embertől hallottam már ilyesmit, hogy neki olyan tanára van, meg az enyém is ilyen, miért ilyen sok tornatanár?
2013. nov. 18. 20:40
 1/5 anonim válasza:
az enyém is az. hogyha nem figyelünk oda mert beszélgetünk akkor a hozzá legközelebb álló tárgyat hozzávágja a tanulóhoz. én is kaptam már így. szerintem azért mert látják rajtunk hogy egy csöppet sem izgat minket ez hiszen ez nálunk csak szenvedés. meg az én osztályom elég flegma ebből a szempontból :P
2013. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is sok ilyen tanár volt. Szerencsére aki nekünk tartotta általában lusta volt órát tartani, év végén kattant be, hogy na csináljunk valamit.

Az évfolyamtársainkat viszont egy idegbeteg őrült tanította, ha a miénk beteg volt akkor velük voltunk. Ordított, csapkodott, mindenkinek mindent tökéletesre kellett csinálni, ha valaki nem mert gerendán bukfencezni, egyest kapott.

A fiúknál az egyik tanár volt nagyon durva, ő verekedett is, állítólag az alsós fiúkat a karjuknál fogva emelgette, dobálgatta, a másik csak simán alkesz volt.

A fenti tanáriban állítólag mindig arról ment a pletyka, hogy a tesitanárok a külön tanárijukban csak vedelnek. Ami nem volt alaptalan, párszor amikor bent voltam láttam üvegeket, hogy aztán ki ivott belőle és ki nem..

Egyetemen inkább csak türelmetlen volt, nem értette, hogy lehetünk ilyen hülyék a labdához. Azt ott is hagytam, nem volt kötelező.

2013. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Itt élik ki magukat, ez ad értelmet az életüknek, de komolyan! Semmi életük!
2013. nov. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Ez valahogy jellemző a sportolókra, akik emberekkel is foglalkoznak. Magamon is észrevettem, ha sportolok, és utána valamilyen szellemi munkát kell végeznem, nehezen sikerül, megváltozik a vérnyomás, pulzusszám, nincsenek összefüggő gondolataim, normális gondolatmenetem, gondolatsor levezetés.

Bár gondolom észrevetted, a sportolók sem egy géniusz emberek...

2013. nov. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én tesi tanáromnál jobbat nem is kaphattam volna! :) Végtelen türelmes, kedves, vicces és extra jófej, egyáltalán nincs elszállva magától! Beszélgethetünk órán, csak annyit kért, hogy akkor ne, amikor ő beszél. Persze van, amikor felb.sszák az agyát és ideges lesz mert vannak, akik nem értenek, de olyankor se üvölteni szokott, hanem erősen belefúj a sípjába.:D Miatta szerettem meg a tesit, általánosban nagyon utáltam.
2013. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!