Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok, ha az egyik...

Mit gondoltok, ha az egyik osztálytársatok ilyen?

Figyelt kérdés
Nem túl jó a tesiben, de nem kövér, és nem valami nagy társasági lény, úgy értem, nem bandázik, csak néhány jó barátja van. Ti milyennek látjátok azokat, akik nem tudnak olyan jól focizni, röplabdázni vagy ilyesmi? Csak az érdekelne, hogy mások milyennek látják őket, mondjuk, ha egy lányról van szó. Igazából azért is foglalkoztat ez a kérdés, mert sokszor, ha elolvastam egy könyvet, azt vettem észre, hogy a főszereplő lányok mind bénák a tesiórákon (Twilight, SzJG, stb.). Most akkor valójában a legtöbben csak tettetik, hogy ez a kedvenc órájuk, és ők sem kedvelik? Egyébként nem sportutáló vagyok, hogy ilyeneket kérdezek, és ez az egész nem is személyeskedés akar lenni, csak érdekel :)

2013. aug. 27. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyu,most mi a bajod?Mert nem jó tesis azért valaki fura?Hát én sem vagyok a egy futóbajnok,de eddig senki sem mondta rám,hogy fura vagyok
2013. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, általánosban az ilyeneket annyira nem kedvelték, vagy nem is tudom. Nem tartom őket furának, sőt, ha valakit bántanak, olyankor próbálok neki segíteni. Az érdekelt volna, hogy mások milyennek látják őket.
2013. aug. 27. 13:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

Gondolom az általános sulijába biztos rengetek volt a jó sportoló,ő meg nem volt az így ezért közösítették ki.Vagy nem tudom...

2013. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ :)
2013. aug. 27. 13:24
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha valakit kiközösítenek az nem a tesiórán nyújtott teljesítménye miatt van.Szerintem csak nem felel meg a felkapott társadalmi elvárásoknak amiket a média,az újságok és az azokért rajongó hüpik terjesztenek.

A másik verzió pedig az hogy kiállhatatlan,idegesítő és/vagy beképzlet.

2013. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban, főleg alsóban a gyerekeknek sokkal több energiájuk van, egész nap szaladgálnak, szerepelni akarnak, emiatt persze, hogy tesi órán is aktívak. Ha egy kisiskolás gyerekből hiányoznak ezek a tulajdonságok, akkor ott általában valami probléma van, ezt persze a többi gyerek megérzi és így persze, hogy nem lesz társasági lény. Tizenéves korban már teljesen más, megváltoznak a hormonok, már egyáltalán nem olyan aktívak, a legtöbb tini menőbbnek tartja, ha kivonja magát a dolgokból, cikinek tartják az ugrabugrálást, ha észreveszed, mindig a "nagy arcok" ücsörögnek a padon és lenéznek a többiekre :). Sok lány meg tényleg úgy van vele, hogy azt hiszi, bájosabb lesz, ha butácskának, bénácskának, szétszórtnak mutatja magát. Nálunk amúgy teljesen így volt, alsóban rohangáltunk végig, senki nem akart kimaradni semmiből, felsőben is előnyös volt, ha jó vagy tesiből, középiskolában meg már szinte átöltözni is ciki volt. Az osztálytársaim (főleg a lányok) soha semmit nem csináltak,(lányok közül pl. csak én futottam az iskolakörnél, mert szokásom, hogy a szellemi fáradtságot fizikai munkával, edzéssel vezetem le és nagyon jól jött a fárasztó órák között). Ez természetes emberi viselkedésforma, nem kell rajta csodálkozni.
2013. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is az egyik osztálytársam ilyen. vagy is nagyon béna minden sportban,vagy kidobósban,vagy bármilyen hasonló dologban.Sőt órán sem tud sohasem figyelni. Egyszerűen álomvilágban él.Egyszerűen ilyen,és mondjuk úgy,hogy szinte senki sem bírja,mondjuk 3 ember kb. talán. Sosem volt népszerű,és szerintem nem is lesz!
2013. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
85%
az h valaki nem egy olimpiai bajnok vagy mondjuk nem feltetlenul kapja el a labdat attol meg semmi rossz nincsen benne.. azert mert valamelyik nagy arcu ***** lenezi kicsufolja az az o szegenysegi bizonyitvanya...az utolso elottinek igazavan alsos korban olyan hiepraktivak voltunk h mosthoz kepest magunkra se ismernek de en amugy egyaltalan nem itelek el senkit emiatt foleg h ense vagyok egy nagy tesis
2013. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Úgy tűnik, nem csak én látom így :)
2013. aug. 28. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!