Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet tenni olyan emberek...

Mit lehet tenni olyan emberek ellen, akik ok nélkül utálnak?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell röhögni.

Vagy irigy, vagy egyéb negatív érzését, haragját tölti ki rajtad.

2013. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Valami nincs rendben az ilyen emberekkel, akik ok nélkül utálnak. Vagy tényleg elkövettél valamit, ami miatt nem szeretnek. Gondolkozz el, biztosan ok nélkül?


Egyébként ha tényleg ok nélkül utálnak, akkor valami nagyon tönkremehetett az életükben. Pl. Házasságuk, karrierjük, a szülőkkel való kapcsolat. Saját flusztráltságukat vetitik ki ezzel. Saját maguknak bizonygatják, hogy de te ilyen, meg olyan vagy. Kicsi az önértékelésük.


Egy ember, aki tisztában van a saját értékeivel, nem fogja mással ezt tenni, mert tudja, hogy ő úgyis jobb annál a valakinél valamiben. Vagy egyszerüen feleslegesnek érzi azt.


Át tudom érezni a helyzeted, nagyon nem értem az olyan embereket, akiknek arra van energiájuk (vagy arra pazarolják), hogy utálkozzanak, itélkezzenek mások felett. Gondolkozz el, talán jobb vagy tőlük valamiben, talán különc vagy, akit nehezebb elfogadni...

2013. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
[link] mindig lesznek ilyenek. Irigyek, gonoszak, és általában bandában csinálják. Semmit nem tudsz ellenük tenni, csak azt h mosolyogsz rájuk, kedves vagy velük, színészkedsz neki. Vagy megmutatod, hogy igen is velem ezt nem lehet megtenni. Nekem az első szimpatikusabb, de te tudod.Sok sikert és ne felejtsd el az ilyenek megkeseredett, gonosz emberek, akiket a saját mérgük fog egyszer megölni! (Hidd el én átéltem, ha van kedved írj nyugodtan!):)
2013. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
N9ncs olyan h ok nelkul. S azert ;od igy mert az ok nem benned van, hanem benne, tehat ez az o problemaja, nem a tied.
2013. nov. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Vaslapát.... durrr..én ezt tenném... utálnak engem is rendesen....
2013. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Az utálat csak annak rossz, akiben benne van. Magyarországon kb. 10m ember él, szerintem, ha elfelejted aki utál téged, akkor találsz mást, akivel jól kijöhetsz :D
2013. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
45%

Ok nélkül szerintem sincs semmi. Nem ellenük kell tenni, hanem magadért. Ha elég vagány vagy, kérdezd meg miért utálnak? Szemtől-szemben az ilyet szinte senki nem vállalja fel. Ez viszont neked lehet elégtétel, hogy kár foglalkozni velük. Ha pedig választ kapsz tőlük, akkor gondolkozz el, beszéldjetek róla és próbálj változtatni, ha az a kapcsolatotok javára válik.

Egyébként te senkit nem utálsz látszólag ok nélkül? Kezeld az ilyen embereket önmagad tükreként, mert nem véletlenül akadtatok egymás útjába. Keresd a bennetek található közöset és azt is, ami különbözik, mert arra akarják felhívni a figyelmedet ami ugyanúgy megvan benned is,mint bennük vagy éppenséggel hiányzik belőled valami, ami viszont bennük megvan.

2013. nov. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát,elég visszahúzódó vagyok.De nem hinném,hogy ez ok lenne arra,hogy bunkók legyenek velem és beszólogassanak.De nem is úgy piszkálnak,mint akit szivatni akarnak,hanem inkább "megvetnek".
2013. nov. 28. 20:15
 9/11 Csutak_Balazs válasza:
100%
Hát ha többen is "megvetnek", akkor nem jó társaságban vagy. Nem tartanak elég vagánynak , vagy valami. Ne törődj velük, az élet majd megoldja a gondodat. Valószínűnek tartom, hogy te szeretsz tanulni, ők meg baromkodni. Majd pár év múlva még nagyon pofára fognak esni.
2013. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Írnál kérlek egy konkrét példát a szivatásodra?
2013. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!