Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha csúfolnak az...

Mit tegyek ha csúfolnak az iskolába?

Figyelt kérdés
Mindig ha megyek a folyóson vagy valahol össze találkozok azzal a lánnyal és midig csúfol ráadásul ezeket mondja: "lezbi" "k**va"...stb Most mit tegyek (CSAK JÓ VÁLASZOKAT KÉREK HA LEHET!!)

#csófolás
2013. nov. 21. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Üsd meg.... komolyan... Nehogy már sértegessen határok nélkül

Hány éves vagy?

2013. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

Kiabálj rá, hogy "Ne csúúúúfooolj!!"

(Majd szaladj el sírva)

2013. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy döntse már el, hogy lesbi vagy k**rva mert a kettő együtt nem megy.. Ha meg fogalma sincs mi a különbség a kettő között, akkor minek csúfol ilyenekkel??


Vagy ha tudod, hogy a folyóson összetalálkoztok, akkor vedd elő a mobilodat, állítsd hangfelvételre, és amikor csúfolódik, indítsd el a felvételt. Majd mond neki, hogy nagyon kedves, hogy trágár szavakkal illet, most te ezzel a felvétellel mész a dirihez. Ha neked megy, mert el akarja venni a mobilt, akkor védd meg magad!

2013. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

(#3: Már bocsánat az offért, de igenis létezik a kettő együtt. Sőt, ha még ért a sebészethez is, akkor az emberkereskedelem árupiaca helyett az iparág tényezőpiacának kínálati oldalán jelenik meg.)


Kérdező, szerintem nagyon pitiáner ez csúfolódás. Mondd meg neki, hogy nagyon komolytalan, és igyekezzen fejlődni agyilag. Mert az fontos.

2013. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ordítsd le h. te ronda dagadt kis pic.a húzz innen, alázd meg minél jobban, lökd meg, tépd meg, tiszteljen végre
2013. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

ma 21:18

Én nem azt mondtam, hogy nem létezik a kettő együtt, hanem hogy van különbség a kettő között.. Értelmezd amit írtam offolás helyett.

2013. nov. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Verd meg,szólj vissza,köpd be egy tanárnál,stb. Most komolyan ennyire életképtelen vagy?
2013. nov. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tojd le a fejét, és nézd levegőnek. Én egyszer elvertem ezért egy gyereket, és a végén én lettem a rossz.
2013. nov. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki a válaszokat!!:-) Hasznosak!!:)
2013. nov. 24. 19:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja, leszbi vagy, kérdezz vissza: mi van? Talán tetszem?

Ha azt mondja, qrva vagy, mondd, hogy az anyját mész leváltani.

2013. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!