Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Bele fogok beteged...

Mit tegyek? Bele fogok betegedni ebbe, állandóan csúfolnak az iskolába.14 évesen 150 cm vagyok. Folyt. Lejjebb

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Bele fogok betegedni ebbe, állandóan csúfolnak az iskolába.14 évesen 150 cm vagyok. Én magammal meg lennék elégedve. De a környezetem nagyon rossz hatással van rám. A suliban nincs egy olyan nap, amiko egy nap nem 50szer, hanem csak 40szer mondják el hogy törpe. Én próbálok nőni. Eszem húsból is többet. Több tejterméket. Kevés édesség. Stb. Olyan géneket örököltem, hogy valószínűleg 155 cm leszek max. Szüleim is kicsik. Tanácsotok van?
2010. febr. 13. 19:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%
mondd nekik, hogy legalább egy pasi sem lesz kisebb nálad.
2010. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
fiu v lány vagy??
2010. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%

de törődj velük!!!!:D


gondolj csak bele! a magasakat meg a magasságukért csúfolják.xĐ

2010. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
lány vagyok, de a magasakat egyáltalán nem csúfolják, sőt a sztárok, a főnökök
2010. febr. 13. 19:47
 5/26 anonim ***** válasza:

vegyél magassarkut.

Am meg mifelént a kicsikért vannak oda.:D Nemtom mért. Ök a különlegesek. Sz_ard le öket.Örülj neki hogy más vagy mint a többi.

2010. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Legalább gond nélkül hordhatsz magassarkút :P Tudom, hogy nem hiányzik a barmulásuk, de próbáld az előnyödre fordítani azt h. pici vagy. Öltözz kihívóan, viselkedj magabiztosan, ne vedd fel a sértéseiket.
2010. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Hát nekem pont az ellenkezője a problémám, 14 vagyok és 172 cm. De próbálj meg nem foglalkozni velük, és büszkén viselj magassarkút!! :)

Később az érett férfiak úgysem fognak csúfolni, gondolj erre :)

2010. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Sz*rd le ki mit mondd, nem vagy törpe egyáltalán. Gondolj arra hogy mindig azok csúfolnak másokat akiknek magukkal van gondjuk. (Ez tényleg így van) Másokba is a hibát keresik hogy az ő hibájuk kisebbnek látsszon. Veled nincs gond, elég sok alacsony ember van a világon.
2010. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
de szívesen lennék 150 a magam 173 centijével.. egyáltalán nem vagy törpe! :)
2010. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy törpe. De am. beleszólnék, szerintem az nem visz semmire ha kihívóan öltözködsz. Meg ami magassarkút illeti az alacsonyabbaknak nem áll annyira jól.. mondjuk lehet ezt csak én gondolom így. De szerintem előnyödre válna, ha visszatudnál nekik szólni valamivel. Gondolom megvan a saját baráti köröd,akik úgy fogadnak el amilyen vagy. A többiekkel meg nem kell foglalkozni. ha attól félsz, hogy nem lesz normális fiúd, szerintem ettől ne félj. rád talál egyszer a szőke herceg fehér lovon. :D
2010. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!