Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Pofátlanság lenne erre megkérn...

Pofátlanság lenne erre megkérni ofőt?

Figyelt kérdés

Hétfőre virradó hajnalba halt meg a nagyapám. Bár ez nem látszik de kicsit nehézkesen viselem. Ma is rdított velem. Alapjáraton nem igazán érdekel, csak most úgy kicsit nehezebben viselek el mindent.


Of. mindig mindenért leszól. Szószerint mindenért. Pl:. ma is nem tudtam valamire váloszolni és, hogy hogy fogok így vizsgázni meg minden. De pl:. múltkor azért is, hogy az egyik tanárral összetegeződtünk. /nem tanít és nincs 8 év se köztünk/ Meg úgy nem különösebben érdekli, hogy most nem magázom őt.


2013. nov. 26. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

mikor meghalt a papám, akkor a köv. napra anyu írt igazolást, és otthon maradhattam. Utána pedig szóltam az ofőnek, hogy mi történt, és minden tanár tekintettel volt rám. 2 napig nem írtattak dolgozatot velem és nem feleltettek.


A tiéd tudja, hogy mi történt?

2013. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tegnap tudtam meg. Ma még nem szóltam neki. Az engem nem érdekel annyira, hogy most nem felelhetek vagy nem írhatok dogát. Inkább arról van szó, hogy kicsit visszább fogni magát. Mert tényleg csak azt viselem nehezen, hogy zajos.


Anya is ezt kérdezte, hogy mondtam e neki? Csak nem tudom, hogy mennyire lehet ezt így.

2013. nov. 26. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Odamész, és meg mondod neki, hogy elnézést kérsz, ha kicsit passzív leszel, vagy kevésbé tudsz koncentrálni, de családi tragédia történt, és nem vagy most lelkileg a topon.

Meg foja érteni.

Ha mégsem érti meg, akkor tényleg valamiért utál téged.


Ha még általános iskolás vagy, akkor anyukád írja ezt meg az ellenőrződbe!

2013. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy a 2. mondja. Elnézést kérsz, de pár napig elég passzív leszel, próbálod magad összeszedni, nem különleges bánásmódot kérsz, ugyanúgy dolgozol, jegyzetelsz, csak szükséged van pár napra, hogy valamelyest helyre rázódj.
2013. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és persze részvétem!
2013. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!