Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » "Pofátlanság" lenne a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Pofátlanság" lenne a legjobb barátunkat megkérni fotózni az esküvőre ha mondjuk Ő lenne a párom tanúja?

Figyelt kérdés
Még nem aktuális éppen, de beszéltünk erről a párommal. Tudjuk, hogy ha meghívjuk úgyis hozza a gépét (fényképész, tehát mindenhova viszi:)) úgyis kattogtatna állandóan...akkor belefér nem? Mondjuk akkor a szertartás (polgári) ideje alatt megkérnénk valaki mást...ez szerintetek belefér?
2011. aug. 22. 19:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Miért lenne pofátlanság, ha a barátotok? Én örülnék, ha egy barátom megkérne rá, hogy fotózzak az esküvőjén. Sőt ha jó barát, akkor meg is sértődnék, ha vmi idegent kérne fel helyettem (ha amúgy fotós vagyok).:D
2011. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen megkérhetitek, de azt ne várjátok töle, hogy ingyen csinálja - mert azért más, ha csak a saját szórakozására kattintgat, meg megint más, ha minden lényegeset meg KELL örökitenie. Ebben az esetben a szórakozása nem egészen kötetlen, és ezt illik valamivel honorálni.
2011. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

figyelj, beszélj vele, az a tuti.

hogy megbízol benne, szerinted nagyon jól fotóz, jó képeket készítene. van-e kedve hozzá. mert jobban megbízol benne, mintha végig valami ismeretlen csinálná. na, csak beszédtechnika kérdése az egész. ha meg jó barát, akkor simán.

2011. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjed/völegényed tanuja lesz nme várhatod tőle,hogy fénkyépezzen, mert a náasznagynak vna más feladata is egy esküvőn. Természetesen ne kérjétek meg,hogy ne hozza a gépét. Nem tudom de vannak fényképészek akik nem dolgoznak egyedül. Hátha úő is így vna s akkor nincs nagy gond, mert ott ahol kell a segéd fényképez ahol meg a násznagy szeretne ott ő. Tehát megoldhastó.. bezéljetek vele erről.
2011. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nagyon jó barátunk:) Csak kíváncsi voltam a véleményetekre, vajon mit gondoltok...

Szerintem meg fogom kérni majd, hiszen régebben mindig poénkodtunk, hogy elhívjuk majd.

A képei pedig tényleg szuperek:)

2011. aug. 22. 20:07
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudtommal nincs segéde...de beszélünk vele majd...szerintem megoldjuk. köszi
2011. aug. 22. 20:08
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is egy fotós barátunk csinálta a képeket, bár nem mi kértük meg, ő ajánlotta fel, hogy ez lesz a nászajándéka, mi pedig boldogan elfogadtuk.
2011. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

Akkor mondok ennel nagyobb pofatlansagot: amator szinten foglalkoztat a fotozas, nem dicsekveskeppen eleg kreativ vagyok (korabban rendezvenyszervezo akartam lenni) es a pincerkedesben is van nemi tapasztalatom. Nos, egyik "baratom" elhivott az eskuvojere, akivel negy eve nemigen tartottuk a kapcsolatot, es nemcsak termet disziteni kert fel, hanem pincerkedni is es fotozni is.

Naa?? Pofatlansag lenne megkerni a legjobb baratod fotozni? Szerintem meg el is varna.

2011. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
szegénynek nem sok nyugalma lenne, végülis dolgozna.csak úgy lenne fair ha rendesen kifizetitek.
2011. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
A füle hallatára beszéljetek arról, hogy felbéreltek egy fotóst. Ha nagyon szeretné, akkor lehet hogy felajánlja. Ha nem, az persze nem jelenti hogy nem akar vagy nem jó barát. De tanúi kötelességei ellátása alatt úgysem fényképezne.
2011. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!