Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit vegyek neki karácsonyra?

Mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelt kérdés

Volt ilyen karácsonyi húzás az osztályunkban, hogy aki nevét húzzuk, annak kell ajándékot vennünk. Na én egy olyan fiút húztam akirôl szinte semmit nem tudok. Általában senki nem szól hozzá, max 1-2 fiú. Ôket kérdeztem hogy mit vegyek neki, de azt mondják nincs ötletük, annyit nem szoktak vele beszélni. Nem tudok arról hogy lenne bármilyen hobbija is. Amúgy elég kövér, nagyon szeret enni. Arra gondoltam hogy valami csokit veszek, de elôtte mindenki azzal cikizte hogy ha ôt húzzuk az jó lesz mert csak kaját kell neki venni. De az olyan snassz hogy veszek egy csokit oszt' jó van. Meg különben sem akarom a kövérségével cikizni karácsonykor. Valami ötlet? Elôre is köszi:)

14/L


2013. nov. 27. 17:04
 1/2 anonim válasza:

Figyelmedbe ajánlanám a BUTLERS üzletet. Karácsonykor nyitnak (legalábbis tavaly még így volt). Csomó érdekes dolog van ott, még a papírzsepi is különleges. Karácsonyi díszítések vannak rajtuk. Itt van az oldaluk:

[link]

Sok sikert a választáshoz

2013. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

világítós cipőfűzőt, tuti örülne neki :) max 1000 Ft de ne áruld el senkinek, mert mindenkinek olyan lesz előtte és akkor nem lesz meglepi, hogy még csak neki van

[link]

2013. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!