Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kezdő nagybácsi vagyok. Mit...

Kezdő nagybácsi vagyok. Mit vegyek az unokahúgomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
7 hónapos lesz karácsonykor. Bátyámék mindent meg tudnak venni, ami szükséglet, sőt kifejezetten kérik, hogy ne vegyünk ilyesmit, hadd vegyenek olyant, amit jobbnak látnak. Olyan 20 ezer körül kellene egy jó ötlet, ami nem csak egy kacat lenne, amit félredobnak 1 hét múlva... hintaló például jó lenne már neki, vagy azt majd 1 évesen? Rengeteg játék van kicsiknek, de nem tudom mit lehetne neki...

2013. nov. 27. 11:39
 1/4 anonim válasza:

Remélem nem törlik, mint reklámot. Az én lányomnak ilyen volt és nagyon szerette. Ő mondjuk 9 hónapos kora környékén kapta. De néha még most is játszik vele, pedig már 2,5 éves és már rég nincs szüksége járássegítőre :-)


[link]

2013. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan meg lehet kérdezni a szüleitől, hogy mit vegyél. Nekünk is megmondták a sógorék, hogy mit "kér" a gyerek az első születésnapjára. :)
2013. nov. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha most ekkora értékben veszel neki, mi lesz később?

Hintalóhoz amúgy ülni is kellene tudni. :)


Tőlük kérdezd meg, mit vegyél.

2013. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hintaló helyett szobai hinta. Van olyan, amit ajtóhoz lehet szerelni.
2013. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!