Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ismertek olyat aki érettségi...

Ismertek olyat aki érettségi előtti évben vagy pár hónappal előtte ment át másik osztályba, vagy suliba?

Figyelt kérdés
5hónap és érettségizem. de nem bírom tovább ezt az osztályt. van esélyem h befogadjanak egy másik osztályban ha átmennék?:s

2013. dec. 5. 20:53
 1/2 anonim válasza:
100%
Nagyon nem ajánlom. Rengeteg új tanárnak kell majd bizonyítanod, továbbá valószínűleg a tételek sem fognak egyezni. Nagyon sokat kéne pótolnod. Ez az 5 hónap nagyon gyorsan elfog telni, és most nem az osztály a legfontosabb hanem az érettségi. Ha rám hallgatsz nem mész. Én eljátszottam amit most akarsz, igaz egy évvel előtte mentem el, de többszörösen megbántam a döntésem.
2013. dec. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj! Nemsokára így is egy új közösségbe kerülsz valószínűleg (egyetem), és az egy nagyon húzós dolog tud lenni még a legszociálisabb embereknek is, hiszen új neveket, új szokásokat kell megismerni, és az, hogy elfogadjanak rengeteg energiát fel tud emészteni, amit most inkább a tanulásba kéne fordítani. Ha az iskola közössége jó, lógj szünetben és suli után más osztályból emberekkel, ha meg nem, akkor suli után spuri haza, koncentrálj a tanulásra, sportolj szabadidődben, találkozz más ismerőseiddel, vagy ha épp nincsenek, kösd le a kapcsolatok híján kialakult energiatöbbleteidet, és jövőre még talán szorosabb barátságok fognak kialakulni az új közösségben azáltal, hogy kicsit "koplaltál" előtte. Nehéz dolog a lemondás, szükség van barátokra ebben az időszakban, és ha nincs senki, aki korosztályodból meg tudna érteni, írj privátot, szívesen segítek (18 éves vagyok, tavaly érettségiztem).
2013. dec. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!