Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy legyek menő?

Hogy legyek menő?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam már megkérdezte másvalakitől és ő nagyon menő lett én hogy legyek az??? Pls HELP

2013. dec. 20. 18:13
1 2
 11/20 pufoka8 válasza:
100%
Talán ez segit: [link]
2015. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
Fuss végig full meztelenül a Hősök terén!! Még a híradóba is bent lesze!!:-)
2015. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 trolll 2000 válasza:
28%
legyél flegma légy laza káromkodj ha fiú vagy a következő is kell kivúl fel haj jó testtartás fekete dzseki és a leggfontosab a nem menőkell ne barátkozz én tanitotam egy embert és nagyon menő lett ha lány vagy légy vidám mosolygos nem múszáj de valami zenélés is jól jön és barátkozz a menő szépekell és amit most mondok ha fiú vagy ha lány fogadd meg használj röviditéseket pl. írásban OMG asd LOL pls WTF? WHY szóban turcsi turorudi XDDD és ezeknek a keveréke
2016. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
2016. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
93%
Ha a lelked szép menő vagy!Ne akarj másnak látszodni !Legyen saját a stílusod ne te utánozz másokat!
2016. nov. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%

Ha lány vagy menny oda mindenkihez barátkozni más osztályokból más iskolákból.

Mosolyogj ,legyél sokat fiukkal de legyen legalább kettő BFFed , tanulj meg jól oltogatni, ha beszólnak csak mosolyogj rá arra aki beszólt és oltsd vissza, ettől nagy tekintélyed lesz . Azért tanulmányi szinten se legyél sík hülye.A külsőddel is foglalkozz de ha csúnyának érzed magad az sem baj ,( én sem vagyok a legszebb de nagggyon távol állok a csúnyától legmenőbbnek sszámítok, tudom ,tudom sok az egó :'-) ) legyen jó alakod de ha nincs is attól még lehetsz menő meg legyél csinos jól öltözködj c:

2017. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "kérdés" rólam még így négy év után is felbasz

:)

2017. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, a kérdező menő lett-e valaha.
2019. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%

#18 a kerdes hat eves es en is a kerdezok kozott vagyok mert kozosen irtuk ki hogy egy lanyt basztassunk vele es egy lanyrol szolt akit mindenki utalt akkor az osztalyban es most latom de kommentelt is meg ket evvel ezelott es o a 17 es valaszolo. ha jol emlekezem nehez csaladi elete volt es ezert nagyon visszahuzodo volt es utaltuk

Orsi ha ezt latod sajnalom azt a sok ev szidalmazast es remelem egy napnnem fogsz haragudni rank

2019. okt. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Diamond wolf válasza:
100%
Mindig igazodj a divathoz ,legyél stílusos de ne vidd túlzásba. legyen szép és ápolt a hajad ,ha lány vagy akkor egy minimális sminket is tegyél magadra .pl szempillaspirál,szájfény,és egy leheletnyi alapozó.Ha fiú akkor nézem ki úgy a hajad hogy minden lány beleakadjon túrni stílusos külső és egy kevés parfüm sportolj valamit pl kosár,foci és egy tanács ez mindkettőre vonatkozik sose nyomulj és ne szólj be indokolatlanul azzal elronthatsz mindent nevess és barátkozz persze a buliból se maradj ki igyál de csak mértékkel ennyi lenne remélem segítettem
2020. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!