Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak hogy én is...

Mit csináljak hogy én is végre menő legyek?

Figyelt kérdés
Mindig én vagyok az akit piszkálnak,nem tudok olyan lenni mint ők,de szeretném,viszont a tanulás rovásara ne menjen.
2013. aug. 14. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Állj ki magadért, amikor piszkálnak! Menőnek lenni meg nem akkora dicsőség, most csak az előnyét látod, de van hátránya is! Gondold csak el...A menő emberek megszokták, hogy őket körbe rajongják, és ezt már alapnak érzik, idővel az ő csillagjuk is le fog áldozni, és akkor szenvedni fognak...Még az, aki nincs ehhez hozzá szokva, nem fogja elvárni, hogy mások oda legyenek érte, és így fájni sem fog nekik! Fontosabb pár igazi kapcsolat, mint sok birka rajongása, hidd el!
2013. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindig csoportosan támadnak,szócsatázza le őket az ember ha bírja. :( masik osztalyba vannak barataim. itt nincs.
2013. aug. 14. 17:28
 3/10 A kérdező kommentje:
utáljuk egymast. velük kellene joba lennem kicsit h. a maradek 3 evbe ne legyen vita míg gimis vagyok. :(
2013. aug. 14. 17:30
 4/10 anonim ***** válasza:

hát az a gond, hogy már elkönyveltek ilyennek és ezen már csak úgy tudsz változtatni, ha jól megvered az egyiket

mert ha elkezdesz szavakkal visszavágni, akkor csak jobban rádszállnak és ahogy te is írtad, nem bírsz el ennyi emberrel

törd el az orrát az egyiknek, fájjon neki kicsit és akkor majd gondolkodik, hozzáteszem ettől még koránt sem biztos, hogy leszállnak rólad

én is voltam hasonló helyzetben mint te, még osztályt is váltottam ez miatt, akkor döbbentem rá arra, hogy az első benyomás mindennél többet jelent

és hangadónak kell lenni

tudom, hogy furcsa, de jártasd a szádat, mondd ki a véleményed és már nem te leszel az, akit kóstolgatni fognak, de ha mégis, már az első beszólásnál alázd meg, vagy verjél be neki, csak így tudsz tiszteletet szerezni

2013. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy 4-5.ig jól elvoltunk.6-7.rossz(suli valtas)ott nem volt ien h csicska,gimibe megujra oszekerultunk
2013. aug. 14. 18:32
 6/10 A kérdező kommentje:
elso 2hetbe sinen volt minden,de utanna abbahagytm mert en nem ien vaok :S
2013. aug. 14. 18:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem vagy ilyen, akkor nem tudsz mit tenni...

Az 1. válaszolónak pedig igaza van, a "menő" embereknek is vannak problémáik. Én eddig elég népszerű voltam, folyamatosan körbe vettek az emberek, hívtak bulizni, és jól éreztem magam így, de reggelente olyan érzésem volt, hogy ez nem én vagyok, és ha nem hozok egy bizonyos szintet minden reggel, nem úgy nézek ki, "ahogy kéne", akkor elveszítem mindezt.

Az meg méginkább zavart, hogy sokan azért barátkoztak velem, hogy ők is "menők" legyenek, és ha nem volt igazam, akkor is mellém álltak, csak azért hogy elmondhassák, ők egyetértenek velem.

Az olyan lányok kerültek, akik nekem tetszettek, mert úgy gondolták csak játszanék velük, akiknek meg bejöttem, nekem nem tetszettek, nem az én stílusom ez a mell felnyom, pcsa kitol dolog...


Most új osztály, új élet, megpróbálom visszafogottabbra venni a figurát, aztán majd lesz valami. :)

2013. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedvesek velem is,ha egyedül vagyunk.. Persze azért van kivétel. De áltban bunkóak. Falkába támadnak. :)
2013. aug. 15. 11:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Lúzerből szerintem csak a bugyuta tinifilmekben lesz menő, bocs.

Én elgondolkodnék a suliváltláson a helyedben, ha tényleg annyira zavar a dolog. Ha a szüleid ellenzik, akkor jöhet az orrbetöréses téma, verd végig az összeset, aztán kicsapnak és kénytelen leszel másik sulit keresni. xD

Amúgy pedig a legegyszerűbb, ha nem foglalkozol velük. Ne szólj vissza, mert akkor sose hagyják abba. Ne erőlködj, hogy befogadjanak, ne próbálj mindenképp menő lenni, mert attól csak szánalmasabbnak tűnsz. Ha közömbös vagy és teszel rájuk, megunják, meg amúgy is kinövik lassan. :)

A gerinctelenebb módszer pedig ha egymásnak ugrasztod a hangadókat. Akkor el lesznek azzal foglalva.

2013. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kétszinű,nekem nem kell a rendörségi ügyek miböl nekik sok van. :/
2013. aug. 15. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!