Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utálhatnak az osztálytár...

Miért utálhatnak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Nem vagyok feltűnő, kifejezetten csendesebb vagyok, átlagos, van pár barátnőm az osztályban, velük szoktam lógni. Viszonylag jó tanuló vagyok, töriből meg irodalomból állok 2-esre. Nem kivételeznek velem a tanárok, eddig egyszer volt, hogy a matektanár adott egy 5-öst órai munkára, mert sokat jelentkezek meg én csináltam meg egy csomó házit a táblánál. Viszont vannak az osztályban ilyen menőbb lányok és valamiért mindig kibeszélnek a hátam mögött, már a többieket is teljesen ellenem fordították, amikor mondják a nevem, már puffognak, meg fújoznak, egyszerűen ciki velem mutatkozni. És a legjobb, hogy nem tudom, mi bajuk van velem. Nem szoktam másokra megjegyzéseket tenni a háta mögött, egyszerűen csak próbálok beleolvadni a társaságba, de minél inkább arra törekszem, hogy ne vegyenek észre, annál inkább cseszegetnek, és mindenbe beleszólnak. Múltkor beszéltem pár szót egy fiúval, akivel amúgy is jóba vagyok és az egyik hülye liba már elterjesztette, hogy mi titokban együtt vagyunk. Mi bajuk lehet?

15L


2013. dec. 21. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ciki veled mutatkozni, lehet, csak irigyek rád. Talán az bosszantja őket, hogy nem veszed őket figyelembe.

De nagyon primitívek lehetnek, ne is foglalkozz velük.

2013. dec. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi...mondjuk igazad lehet, szerintem is az a bajuk, hogy nem figyelek rájuk...csak azt nem értem, hogy ha már így utálnak, akkor miért akarják, hogy foglalkozzak velük?
2013. dec. 21. 17:06
 3/4 anonim válasza:
Ha bunkóznak akkor csak nevess egyet rajtuk. Ne konkrétan nevess, csak tegyél úgy mintha vicces lenne a helyzet és hülyének néznéd őket, csodálkozz egy kicsit, ilyesmi, ha beleszólnak valamibe. Átérzem a helyzeted, nem könnyű egy lányokkal teli osztályba járni, jól tudom. A legfontosabb az, hogy mindig legyél nyílt és őszinte. Nem kell bunkóskodni, de ha zavar amit csinálnak szépen, higgadtan állítsd le őket. Mondd meg nekik a véleményed.
2014. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jan. 2. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!