Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyfolytában piszkál 3 osztály...

Egyfolytában piszkál 3 osztálytársam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bemegyek az iskolába(gimi),ha kedvük van beválaszolnak pl.mocskos cigány,bevándorló(bejárós vagyok),meleg csak b betűvel..,retardált stb...Ezek olyanok hogy ki akarnak tűnni a többi közül egyik az alfa másik a béta harmadik a gamma ők a nagymenők meg minden.Gólyatábor óta egy szót nem szóltam hozzájuk mert láttam hogy nem vagyok ez a "na majd én megmutatom".Én az elejétől fogva nem reagáltam rá semmit,barátaimmal voltam.Ez a dolog már megöl engem.Ha megütöm valamelyiket kicsapnak az iskolából rögtön,ha visszaválaszolok akkor:húúú haa na hoppá stb.. Ha szólok osztályfőnöknek nem érek semmit mert itt 9.be nem nagyon veszik komolyan hogy ejnye.Általánosban nem piszkáltak az előző osztálytársaim csak itt ez a 3.Lehet a piszkálás forrása,hogy látszik nekem jobb hátterem van(gazdagabb) mint nekik.Jobban öltözködöm telóm s4 mindig az iskolai büfében veszem a kaját,ők hoznak.Nincs telefonjuk egyiknek sem,valamikor szakadt farmer ott a bokájuknál stb.Ez a helyzet nekem nagyon furcsa mert soha nem piszkáltak csak itt 9.be,nagyon idegesít a dolog. 15/f

2014. jan. 2. 17:36
 1/5 anonim válasza:
100%
Engem is piszkaltak/piszkalnak ezekkel az emberekkel nem kell foglalkozni át kell nézni rajtuk és egyszer próbálj meg velük beszélni es te ne üvöltöz még akkor sem ha ő próbálkozik mert az üvöltés a gyengeség jele
2014. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ha akkora lennék mint te akkor ezt mondanám (kb): Nőjjél már fel ember nem igaz hogy szinte nagykorú és még mindig piszkálódik!! Szánalom!
2014. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kövezd meg őket.
2014. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem azota nem piszkálnak amiota beszoltam nekik egy durvát meg egyszer verekedtem.


Ha kérsz vmi utos beszolást irj privit,van néhány.

15f

2014. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha rám hallgatsz, akkor kineveted őket... vagy, ha ez nem segít, akkor mondd meg neki, hogy:

Menj vissza a dzsungelbe a szakadt farmeroddal, és vegyél magadnak egy telefont, ha még 9. -ig nem jutottál el idáig,te paraszt...

Sokszor a fiataloknál a beszólás a megoldás, de verekedni semmiképp ne! Azzal magadat minősítenéd le!:)

2014. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!