Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A volt párom zaklat egyfolytáb...

A volt párom zaklat egyfolytában, feljelentsem?

Figyelt kérdés
A történet úgy kezdődött hogy szakítottam vele ,mert megcsalt. Elkezdett szidni hogy én r...c vagyok,nem vagyok semmi másra jó csak d...ni ,szidta a családom hogy csóró g..ik vagyunk hol ott mi tartottuk el, azt mondta megöli az édesanyám ,meg a családom ,meg hogy szánalmasak vagyunk ,és ekkor én azt mondtam neki mérgemben hogy menyjen az apja mellé ...Utána olyanokat írt ki az egyik közösségi oldalra hogy én egy szánalmas k..va vagyok meg egy b...s r...nc és hogy nagy bajom lesz ha találkozunk ,a képemet kirakta Szegeden hogy pezsgőért b..ok ,fenyegetett folyamatosan.. Utána sikerült leállítani mert megmondtuk hogy feljelentjük ,kb 2hónapig bírta ,utána rám írt hogy béküljek ki vele mert ő szeret ,meg hiányzok és én megmondtam neki hogy nem akarok kibékülni vele .. Erre ő kiírta a közösségi oldalra hogy öngyilkos lesz miattam, az egész családja fenyeget hogy nagy bajom lesz ,és ő is azt mondta hogy eljön hozzánk és az egész családomnak baja lesz ....megmondtam neki hogy ha nem áll le akkor feljelentem ,de csak jött azzal hogy megfog ölni... Mit tegyek ?
2013. okt. 24. 11:59
 1/2 szántóvető ***** válasza:
ezeket a fenyegetéseket rögzíteni kell(lett volna) és akkor mehet a feljelentés.
2013. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen szintű zaklatás már durva, fenyegetés. Rögzítsd a beszélgetést, s tedd meg a feljelentést mielőbb. Vedd komolyan. Ha csak azzal zaklatna h szeret hozzátok helyre ok, de ez már durva. Erre a jard is lép. Le fogják állítani és távolságtartásra kötelezik blabla. Vagy hasonló. Szal vedd fel, és jelentsd. Ne vedd félválról. Nah mondjuk te ismered, de lehet azóta zakkantabb.
2013. okt. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!