Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti hogyan viseltétek az...

Ti hogyan viseltétek az általános utáni évet? Mármint a gimi kezdetét.

Figyelt kérdés
Hiányoztak az osztálytársaitok, a tanáraitok?
2014. jan. 5. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit hiányoztak, de a gimnáziumban új barátságok kötődtek, és új tanárokkal ismerkedtünk meg, így nem volt sok idő arra, hogy a régi diáktársakra és tanárokra gondoljak.
2014. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul. Nagyon hiányoztak a régi osztálytársak, mivel nagyon nehezen szoktam beilleszkedni, de akkor különösen nehéz volt, egy évig tartott, mire azt mondtam, hogy a közösség része lettem. De az is igaz, hogy utána nagyon jó osztályközösség alakult ki, a 35 emberből mindenkivel jóba lettem.

Te most vagy elsős kérdező?

2014. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kíváncsi voltam a többiekre. Először azt hittem hogy itt majd nagy tanulás lesz, mindenki csak ennek fog élni, de mikor megkaptuk az első hármasokat és elkezdődtek a nagy traccsok akkor már láttam hogy a régi témánál vagyunk :D

Sőt nekem az első év az nagyobb társaságban telt mint az utolsó. Az utolsó évre az igaz barátok maradtak, és azóta eggyel tartok állandó, mindennapos kapcsolatot. :) Jól éreztem magam, jól szórakoztam abban a négy évben.

2014. jan. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Piszkáltak általánosba, így örültem, hogy végre eljöhetek onnan. Középiskolába félve mentem, amiatt, hogy mi lesz ha piszkálni fognak? A félelmem be is igazolódott, de mára már helyre jöttek a dolgok, jól érzem magam az osztályba, úgy érzem kezdek beilleszkedni. Azzal a 7 emberrel meg nem foglalkozom. Amúgy akik piszkáltak ált. suliba, úgy mennek el mellettem, mintha nem is ismernének! Pedig ők bántottak engem, nem én őket...
2014. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jól viselem. Most vagyok kilencedikes (elsős), és elég hamar összeszokott az osztályom, szinte mindenkivel jóban vagyok. A tanárokat is jobban szeretem, bár van néhány óra, ami lassabban telik el, de az inkább a tanáron múlik, mintsem rajtam, vagy az új sulin, hiszen olyan órák is vannak, amik sokkal gyorsabbnak tűnnek, mint régen.


A régi osztályomból igazából senki sem hiányzik, nem is sűrűn gondolok rájuk. Az akkori legjobb barátnőm az osztálytársam maradt, 2 barátnőm, akivel még jóban voltam, évfolyamtársam lett, 1 valaki hiányzik egy picit, de nem sűrűn gondolok rá, ezért nem baj. Az osztályközösség is jobb.


Nem tudom, hogy te most elsős vagy e, vagy még csak nyolcadikos, de mondom: NE FÉLJ! Igenis nagy eséllyel fogsz barátokat találni, sokkal könnyebb beilleszkedni (mondjuk ez sulitól is függ, egy gimnáziumban befogadóképesebbek az emberek, és nem túl felszínesek, persze van kivétel, de érted... ). Mielőtt elballagtam volna nyolcadikból, nagyon féltem, hogy mi lesz, ha nem tudok beilleszkedni. Azt gondoltam, hogy "Sosem lesz még ilyen jó osztályom". Igenis lett. Sőt, még sokkal jobb is, sokkal jobban befogadtak.


Örülök, hogy ebbe az osztályba kerültem :) A tanárok közül se nagyon hiányzik senki, nem nagyon van időm rájuk gondolni.

2014. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek jön, jött gimnázium általános után.

De nekem nem tetszett, hogy az új osztálytársak, akik pont egy évvel voltak idősebbek, mint bbc egy pisis taknyos nyolcadikos, elkezdtek minden hülyeséget csinálni, persze olyat, amihez ész nem kell, mert úgy hitték, hogy akkor majd felnőttnek nézik őket.

Szóval úgy tűnik, sokan kezdenek bagózni, alkoholizálni a nyolcadik utáni nyáron, mert nehogy gyereknek nézzék őket, pedig attól aztán nem lesznek felnőttek.

2014. febr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!