Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lehet az oka, hogy az...

Mi lehet az oka, hogy az iskolában mindenki mindenkivel képes valamiről beszélni, egyedül velem nem?

Figyelt kérdés

Bárki simán elbeszélget bárkivel, témájuk van egymással, egyedül én vagyok az, akivel senki nem próbál beszélgetni, akivel nincs semmi témájuk. Ha meg én próbálkozok, abból egyoldalú beszélgetés jöhet ki maximum, én kérdezgetek meg beszélek, a másik válaszolgat, szóval a dolog nem nagyon érdekli.

Ennek mi az oka, hogy mindenki más jó beszélgetésre csak én nem?


2014. jan. 9. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
menj oda és kapcsolódj be te is a beszélgetésekbe...lehet nem ismernek ..mesélj magadról..szervezz programokat velük..máris lesz egy közös élményetek...dobj fel témákat,reagálj a többiekére..vagy csak egyszerűen mesélj mi történt veled mostanában...a legegyszerűbb beszélgetni mert bármiről lehet légy nyitott és segítőkész,hallgasd meg a másikat máris befogadnak!!
2014. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!