Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 9 hónapos, már nem...

Babám 9 hónapos, már nem marad egyedül a lakásban, mindenhová követ. De ha idegenekkel hagyom, akkor egyáltalán nem fél, jól el van mindenkivel ha nem lát minket akkor is. Gond lehet ez, hogy nem alakult ki nála az idegenektől való félelem?

Figyelt kérdés
Egyébként egy roppant nyugodt, kiegyensúlyozott, kedves, mosolybós baba. Forduljak szakorvoshoz ezzel kapcsolatban?
2010. ápr. 8. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis!!! Ez tök normális. Nem akar egyedül maradni, 9 hónaposan nem is kell eljátszania egyedül... Hál' Istennek, hogy nem fél az idegenektől! :)
2010. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mi babánk is ennyi idős, és ugyanez a helyzet :)

Én nem bánnám, ha elmaradna a szeparációs szorongás (bár még jöhet), de emiatt nem szólok a dokinak :DD

2010. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze, én sem szólok a dokinak, csak valahol azt olvastam, hogy ennek a dolognak ki kell alakulni, ezért kérdeztem, hogy másoknál mi a helyzet :)
2010. ápr. 13. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!