Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utál az osztálytársam, már...

Utál az osztálytársam, már nagyon zavaró. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

11.-esek vagyunk, mindketten lányok.

annyira gyűlöl, hogy az valami elmondhatatlan, pedig alig szóltam eddig hozzá, tehát semmi olyat nem csináltam. szerintem az az oka, hogy irigykedik a boldogságomra. nekem jó a szerelmi életem, neki feszült, rossz, stb. az egy dolog, hogy amikor együtt lát a barátommal, beszól valamit, hogy fúj, vagy ilyenek, de ennyiben nem merül ki a dolog. ahol tud, belém köt, direkt ki akar készíteni, megaláz, stb. én is elkezdtem neki visszaszólni, mert már nincs kedvem hagyni magam. mi a megoldás? ne írjatok olyat, hogy ne foglalkozzak vele, mert nem tudok vele nem foglalkozni. egyszerűen bánt és ideges leszek...


2014. jan. 17. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem beszél vele, béküljetek ki.

nekem is van egy ilyen osztálytársam. normálisan viselkedek vele pedig nagyon utálom. ha szól hozzám vissza szólok,ha bunkó én is úgy szólok vissza..

valószínűleg féltékeny rád..sajnos vannak ilyen emberek..

2014. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kuld rá a pasidat, mondja meg neki hogy állítsa le magát, mert nem ártottál neki.
2014. jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hallottam már ilyenekről. Ő csak pusztán féltékeny rád gondolom a szerelmi életed miatt is meg más oka is lehet. Ez téged csak erősítsen meg hogy vagy olyan jó hogy féltékeny legyen rád. Hiába beszélsz vele az ilyen emberek önfejűek és ha valaki ilyen kevés az esélye hogy pont akit utál változtatni tudna rajta. Ha beszól akkor meg te mondj neki olyat amire már nem tud mit mondani csak vörös fejjel elkullogni.
2014. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!