Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha egy rusnya,...

Mit tegyek, ha egy rusnya, agresszív dagadt lány folyton próbál megalázni? (15/f)

Figyelt kérdés
Apám nem magyar, ezért ez a dagadt lány folyton ki akar közösíteni. Folyton csúfol, lökdös, kidobálja a cuccaimat a kukába. Ez nagyon égő, főleg mert hagynom kell magam, mert ő lány. A neme miatt nem vághatok vissza neki. Tanárnak sem szeretnék szólni, mert az még égőbb lenne, mintha megütnék egy lányt. Szerintetek mit tegyek?

#közösség #agresszió #agresszió megelőzése
2014. jan. 22. 17:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Fogd meg a cuccát oszt te is baz. Ki a kukába mást nem tudok mondani ütni persze nem üsd de csinald meg ugyanaszt vele ha nekem egy cigány beszól akkor is mondom neki problémádvan gyere ki a hóra de utánna csak röhög mert látja hogy ne félek! Nem vagyok nagyon felos de neha beszari vagyok! 12/l
2014. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Jaj, ne legyél már ilyen! Én az első alkalommal tesztelném rajta a kung-fu-n tanultakat, meghogy tényleg fulladozni kezd-e ha gyomorszájon verem! Ha az utcán megtámad egy lány hagyod magad szétverni? Jó, holnap ha megint próbálkozik, akkor ne gyomorszájon verd, hanem told állcsúcson, á, nem jó mert az is borzaszó! Tudod mit, küldd orron azt jó idő! Amúgy ezt most komolyan mondtad?! Tényleg nem ütöd meg? Szégyen vagy! Nah, majd holnap! De stopper legyen nálad és 3 percig nem szabad fölkelnie, mert különben rosszul csináltad és kezdheted előlről! Sok sikert! ;)
2014. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
2. vagyok! Még annyi, hogy köszi, hogy felkúrtad az agyam!
2014. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Első vagyok azért ne csináld amit a 2. Mondott mert akkor abból kiruggás is lehet... mondtam amit veled megcsinált csináld meg vele ugyanazt! Mar elnezest 2. Felcseszték az agyad de nem bantasbol irtam
2014. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kirúgás*
2014. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megverni, de attól még visszaszólhatsz neki, és azt megakadályozhatod, hogy a cuccaidhoz nyúljon.

Nem szép dolog, de ha tényleg dagi, csúnya, akkor valószínűleg, ha erre teszel valami nem épp kedves megjegyzést, akkor biztosan meg fogod bántani és talán visszább vesz.

2014. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat
2014. jan. 22. 18:18
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Huh de utalom az ilyet, ha valaki a szarmazas miatt itelkezik... Hogyha lesullyedsz az o szintjere, az gaz, mert nem leszel kulonb tole. De most ez engem is annyira felbosszantot, hogy azt mondom tegyel megjegyzeseket a kulsejere!

" Mi van te dagadt g.eci??"

"a zsirbufe megnyitott"

"guruljal mar odebb"

"aki megakarna b.aszni az se tudna rendesen, mert nem talalna a lyukad, de nem baj, a zsirodbol hajtogathat maganak amennyit akar!"


Plusz te is dobd ki a cuccait, dobald ot kajaval, hogy "nesze egyel b.aszdmeg, hizzal, az ajton igy se fersz be". Amikor latod, h kozeledik kiabald, h "jon a zsirdiszno!".


De a viccet felre teve, lehet, hogy jobb lenne, ha felre hivnad beszelni es megmondanad, hogy ez neked rosszul esik. Egy probat meger.:)

Majd ird meg mi volt!

2014. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebböl tènyleg nem tudsz jól kijönni mivel ō lány, de ilyenkór mázli ha az embernek van egy nōvère, vagy olyan haver csaja aki megoldja a problèmát:)
2014. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ne durvuljál be,semmi értelme, ne vedd figyelembe, bármit mond.Viszont a cuccait te is fogd meg és dobd ki.Ha szalad utánad, hogy ne tedd, akkor gáncsold ki,de csak finoman, hogy neked ne legyen bajod belõle.

De tudod lehet, hogy szerelmes beléd, mert azok szoktak igy viselkedni, hogy felhivja magára figyelmet.

2014. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!