Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha egy rusnya,...

Mit tegyek, ha egy rusnya, agresszív dagadt lány folyton próbál megalázni? (15/f)

Figyelt kérdés
Apám nem magyar, ezért ez a dagadt lány folyton ki akar közösíteni. Folyton csúfol, lökdös, kidobálja a cuccaimat a kukába. Ez nagyon égő, főleg mert hagynom kell magam, mert ő lány. A neme miatt nem vághatok vissza neki. Tanárnak sem szeretnék szólni, mert az még égőbb lenne, mintha megütnék egy lányt. Szerintetek mit tegyek?

#közösség #agresszió #agresszió megelőzése
2014. jan. 22. 17:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mocsko kis paraszt! Kopd le tegyel tojast a taskajaba! Pakol bele jeget ha lesz ho! Jarj vele tedd magadeva majd dobjad durvan!
2014. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
2. vagyok! Jó, lehet durva voltam, de ha elkapnád és megcibálnád azt üvöltve, hogy ,,következő húzásod után eltöröm mindened érted te rybac kúrwa?!" akkor lehet, hogy leáll!
2014. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Hú, teljesen megértelek, hogy ez felhúz, de elmondom szerintem mi van: Ahogy írtad, a csaj "rusnya agresszív és dagadt". Ebből ítélve ő is valószínűleg töb hideget kap mint meleget, mert más. A súlya, a külseje, akármi, valami miatt biztos piszkálják, mert az emberek piszkálják, aki nem illik be a sorba. Ő pedig kapott az alkalmon, hogy te se illesz be tökéletesen (bár a faj szerinti megkülönböztetés parasztság) és ő is érezni akarta, hogy ő csúfolhat ki valakit és szemétkedhet. Nem, ez nem teszi elfogadhatóvá azt, hogy kiközösít és lökdös, nem kifogát keresek neki, mivel én se kapok az alkalmon hogy a hihetetlenül vézna csajt szivassam a suliba duci lány létemre, mert nem lenne nekem jobb, neki meg rosszabb lenne.

Szerintem a legjobb megoldás az lenne, ha megbeszélnéd vele, hogy ettől neki nem lesz jobb, te meg csak nyomorultan ézed magad, és megkérné, hogy csak olyat bántson, aki neki is rosszat tett, ne peidig téged. Persze előtte nézz magadba, hogy nem szálltál-e be a csúfolásába.


Az meg, hogy a neme miatt nem vághatsz vissza neki, sajnálatos dolog, de van egy pont, ahol már lánytól se kell szart elfogadni, nem több nálad. Nem kell megverned, de nem szabad hagyni magad.

2014. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen sose történhetett volna a suliban! Ha kikezdtek valakit, azt megvédtük!
2014. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szólj neki vissza és lenyugszik.

Nekem van egy osztálytársam aki más anyját szokta szidni, meghogy éjjel ágyba vitte, meg ő adott anyámnak vacsorát és ezt sokszor szokta mindenkinek mondani.

Egyszer vissza szóltam neki, hogy anyám nevét ne vedd a szádra. Erre mondta, hogy mi lesz. Én meg mondtam, hogy azt nem tudom mi lesz, de fogad nem az biztos. Aztán elkezdett még pofázni. Én meg mondtam neki, hogy kár, hogy nem vett neked Hitler vonatjegyet Auswitzbe te mocskos ci.gány ( bocs a kifejezésért a normálisakkal nincs bajom, de a bunkókat utálom, ettől még nem vagyok rasszista).


Ilyenkor elkussolt és inkább visszavonult. Úgyhogy egy szép oltás és akkor ennyi volt a zsírgombóc :)

Sok sikert.

2014. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, későbbi válaszadók bocsi a telefonomról nem tudom értékelni a válaszotokat, majd holnap gépről.
2014. jan. 23. 21:57
 17/17 anonim válasza:
Szerintem ne süllyedj le a szintjére, azzal, hogy úgy viselkedsz ahogyan ő. Ne adj okot neki arra hogy utáljon, vagyis te ne lökdösd, ne dobáld ki a cuccait. Így nem tud majd felhozni igazi indokot arra, hogy valójában miért is nem kedvel. Lehet, hogy érdekesen hangzik, de a legjobb megoldás az lenne, ha nem foglalkoznál vele, és nem próbálnál bosszút állni, egy-egy lenéző pillantás viszont sokat érhet... Szerintem. Persze ahogy az előzők is írták , az is lehet hogy beléd van zúgva, és szegény csak így tudja kifejezni az érzéseit. Amúgy milyen nemzetiségű apukád? 15/L
2014. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!