Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem találok magamnak...

Miért nem találok magamnak barátnőt? Én is lány vagyok és nem vagyok leszbi.

Figyelt kérdés

Haver barátnőre gondolok.

A suliban minden lány olyan visszafogott,alig mernek nevetni,nem lehet velük jót poénkodni,nem mernek egy jót röhögni nehogy elfojjon a sminkjük...


Miért ilyen fapofák a mai tinik?


2013. nov. 4. 16:54
 1/4 anonim válasza:
100%
Lol. Most komolyan. Ez szerintem csak nálad van így. A legtöbb tini hangos, hülye és FLEGMA. De olyan szinten, hogy az IRRITÁLÓ.
2013. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez attól is nagyban függ, hogy te milyen poénokat eregetsz :D
2013. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom milyen suliba jársz.Én eddig mindenhol a tiniket láttam a leghiperaktívabbnak (főleg a lányokat)
2013. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szerintem itt csak pusztán arról van szó, hogy te nem tudsz teljesen azonosulni az ő stílusukkal. Fiúsabb lány vagy?! Én spec inkább fiúkkal haverkodom, mert sokkal megbízhatóbbak, nem nyávognak, nincs hiszti.. csendben tudnak maradni 5percre.. :D (tisztelet a kivételnek!!!)

A legjobb barátom is fiú, már 7éve :) Na meg a párom is (állítása szerint) sokkal szívesebben visz a haverjai közé, mint az eddigi bnőit, mert nem fél attól, hogy csendben leülök egy sarokba. :D szerintem próbálj meg te is fiúkkal haverkodni (: hidd el érdemes :D vannak nagy arcok, és velük lehet marháskodni :DD

L18

2013. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!