Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit szólnátok ahhoz, ha az...

Ti mit szólnátok ahhoz, ha az osztálytárasaitok elhalasztatnának egy témazárót, úgy, hogy ti megírtátok volna mert tanultatok rá? Ha ez nem pár nappal előtte derül ki, hanem előtte való este?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 20:10
 1/9 Apocalypse. válasza:
+ felkészülési idő. Most ez kicsit önző kérdés tőled..
2014. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha önző kérdés tőlem, akkor önző tett tőlük, mert egyértelmű, ők is tudják, hogy így sem fognak rá tanulni
2014. jan. 23. 20:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha jól megtanultad,nem csak bemagoltad,egy-két nap igazán nem számít. csak át kell nézned,lehet,hogy még jobban meg tudod tanulni addig. nekik plusz idô,neked meg nem tök mindegy, mikor írod?
2014. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én azt tartom hülyeségnek, ha valaki csak külön azért ül le tanulni, mert hamarosan dolgozat lesz. Annak semmi értelme, hogy külön a tz-re bemagolsz mindent, aztán két hét múlva el is felejted. Tanulj hatékonyan, minden napra elosztva egy keveset és akkor nem lesznek ilyen problémáid.
2014. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Ha ez neked probléma, akkor:

1. Önző vagy. Hagyj másoknak is időt! Lehet nekik is volt valami dolguk. Mindenkinek lehet magánélete!


2. Ha tudod 2 nap múlva is tudni fogod. Amúgy komolyan baj hogy több időd van rá tanulni?

2014. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sosem örültem neki. Lehet most azt mondani "hogyha megtanultad, akkor két nap múlva is tudod", és? Aki meg nem tudja az két nap múlva sem fogja tudni. Teljesen felesleges az ilyeneket halasztgatni, sosem tanulta meg senki az alatt a két nap alatt.
2014. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, nálunk ilyen sosincs.

Való igaz, hogy az a két nap alatt nem fogja megtanulni az a személy aki eddig nem tanulta meg, de aki megtanulta annak egy kicsivel több ideje lesz a tudását megerősíteni.

Nincs ezzel semmi gond.

2014. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj de utáltam az ilyeneket középiskolában... Mint írták a többiek, ha megtanultad, tudni fogod 2 nap múlva is. És hülyeség, hogy aki nem tanulta meg, az nem is fogja. Én mindig kizárólag doga előtti pár napban tanultam, és mégis megtanultam annyira, hogy az átlagom 4,5 körül volt. Ráadásul, mindig elolvastam a kötelezőket, az osztálytársaim letagadták a tanárnak, hogy adott fel bármit is, és én sem kezdtem el utálkozni, hogy olvashattam volna szórakoztató irodalmat is helyette...
2014. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőkkel :) Én is mindig ezen az állásponton vagyok, hogy valaki külön dolgozatra tanul, aztán nyafog, hogy péntek helyett hétfőn írják meg ... Ha tényleg tanultál rá, akkor nem mindegy, hogy mikor írod meg? ... Igyis - úgyis tudni fogod, mert megtanultad. Évvégi témazárókban is feljöhet még ugyanaz a kérdés, ami ebben a dolgozatban volt, ne aggódj. ;)
2014. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!