Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középsulisok? Örültetek...

Középsulisok? Örültetek ballagáskor, vagy szomorkodtatok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Utóbbi, de szerencsére már rég volt, ahhoz képest azóta happy van. :)
2014. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülök úristen ilyen kérdést XD
2014. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én örülni fogok, mint a p*sa!
2014. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
örültem :D
2014. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Örülök, előre.
2014. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én most fogok elballagni. Most kezdtem el beilleszkedni az osztályba. Imádom őket, és nagyon sajnálom, hogy ennek 3 hónap múlva vége lesz. Örülni fogok, de szomorú is leszek emiatt. Viszont az általános sulis osztálytársaimat utáltam, piszkáltak az utolsó 3 évbe, így örültem, hogy onnét végre elballagtam.
2014. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Örültem. Köcsög egy iskola volt...
2014. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hidd el, én nem szomorkodtam miattuk. :D

Picit unalmas volt a ballagásom...

2014. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én örültem. Az osztályközösség nem volt rossz, de én sosem voltam benn a kemény magban, igazi barátom onnan nem volt (csak évfolyamról, 1 db). A tanári kar és az igazgatóság egy katasztrófa volt - és nem is vmi legalja suliról beszélünk, hanem egy 8osztályosról. Kb. az volt, hogy a jobb képességű gyerekeket kimazsolázták az elején, aztán verték a mellüket, hogy ők milyen jó felkészítő tanárok, amikor az esetek többségében csak és kizárólag a gyerek érdeme volt a győzelem. Ráadásul nagyon nem becsülték meg azokat a diákokat, akik építették a jó hírüket meg segítettek ilyen-olyan dolgokban. Én is ezek közé a diákok közé tartoztam, volt pár rohadt mocskos húzása felém a tanároknak (mindent elvártak tőlem, suliújság-szerkesztőként utolsó pillanatban variáltak aztán annyit nem böfögtek vissza, hogy köszönöm)... ilyen helyről szívesen szabadultam meg, ráadásul már alig vártam, hogy egyetemista lehessek.
2014. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akik itt örülni fognak ,vagyis azthiszik még oda járnak,azoknak garantálni fogom hogy nem lessz felhőtlen az öröm.Én még maradtam 2évet technikusin,igy 6évet jártam oda,és csak az utolsó pár hétbe tudatosult bennem hogy Úristen ennek a dolognak innentől kezdve vége,nagyon sok embert ismertem,a tanárok megjegyeztek egy életre :D de ugyanakkor szerettek is,sok mindenkivel jóba volta,életre szóló barátságokat kötöttem,és 6év után bizony fájó szivvel hagytam ott az középiskolát...
2014. jan. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!