Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lehet a baja velem ennek...

Mi lehet a baja velem ennek az iskolatársamnak, miért utálhat ennyire?

Figyelt kérdés

Egy gyerek másik évfolyamból, akire párszor ráirkáltam facebookon, de mostmár egyre ritkábban válaszol és tök röviden. Nem hajlandó velem írogatni, és nem meri megmondani ezt, a kifogása mindig, hogy ritkán van facebookon fent. De ettől még simán válaszolhatna, ha feljön, gyakran akkor se szokott.

Mi lehet a baja ennek is velem? Aztán élőben is oda akartam menni hozzá valamikor beszélgetni, bár eléggé ritkán látom, ezekután már valahogy úgy érzem totál felesleges lenne.

Nem irkáltam túl sokat neki, csak néha-néha, és bár közös témánk nem nagyon van, maximum az iskola, meg hétköznapi dolgokról tudok vele beszélni, azért lehetne rendesebb.

Mi a baja velem?


2014. jan. 31. 16:14
 1/2 anonim válasza:

Hát, szerintem szálj magadba egy kicsit és gondolkozz, hogy mit mondtàl neki. Lehet, hogy megsértetted valamivel. Vagy lehet, hogy csaj szimplán nem vagy szimpi neki.

Vagy, hogy eddig nem nagyon ismert, dumált veled egy kicsit, igy jobban megismert és igy, hogy tudja milyen vagy, lehet hogy nem akar tovább ismerkedni....

De ezek csak Tippek!!!

2014. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy miért írogatsz egy ismeretlennek, akit csak néha látsz a suliba, de sose beszéltél vele. lehet, hogy te többet akarnál tőle, ő viszont tőled semmit
2014. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!