Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytánc, osztályvideó...

Osztálytánc, osztályvideó téren várok javaslatokat, mit lehetne alkotnunk?

Figyelt kérdés
Ötleteket szeretnék, vendéglátás-idegenforgalom szakon végző diákoknak szalagavatóra videónak és osztálytáncnak
2014. febr. 1. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Alkotni mindent lehet csak kreatívság kell hozzá!:)

Nekünk paródia volt(videón,nyelvvizsga szitu,Gálvölgyi feldolgozás)+képvetítés(sima képek)+éneklés(Hooligans-Küzdj az álmodért)+volt még egy Retro(Grease) szám,amire táncoltak a többiek(3-an nem táncoltunk,20-an táncoltak),meg ugye volt a keringő(amiben szintén nem voltam benne,ugyanis a táncban béna vagyok).

De végül a paródiánkon sokat nevettek,a végén bevonultunk,meghajoltunk..eddig utáltam a színpadon állni,ritkán is álltam ott,de ezen az egy napon valami hihetetlen jól sült el,és nagyon jó érzés volt,hogy tapsoltak,volt,aki sírt(a némettanárunk),és nagyon aranyosak voltak,mert csendben,tisztelettel végignézték tényleg..:)

Szóval tök mindegy végülis,hogy mit adtok elő,de azt csináljátok szívvel-lélekkel,és amit elterveztek,azt ne adjátok fel,bármi is legyen!

Nekünk az osztályfőnök miatt majdnem dőlt a paródia(az osztályfőnök felesleges kritizálása kettéosztotta az osztályt),aztán sokan mondták,hogy béküljünk ki,tartsunk össze,és meg lesz az eredménye!:)

És így lett!:D Nem voltunk soha olyan hihetetlenül jó osztály,de putri banda sem voltunk!:D

ja és ez most volt tegnap.<3 *.*Tök friss az élmény,meg a magassarkú miatt a lábamban a fájdalomXDD..


Szurkolok nektek!

18/L

2014. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!