Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért szerethettem meg az angolt?

Miért szerethettem meg az angolt?

Figyelt kérdés

Eddig 4-től kezdve rühelltem az angolt és egy szót sem tudtam megtanulni. Mindig azt mondtam, hogy én nem tanulom meg, mert úgyse megyek külföldre, akkor meg minek?

Mostanában meg azt vettem észre így középiskolában, hogy szeretek angol órára járni és szeretem a nyelvet is. Régen épphogy csak átmentem évvégén, most meg félévkor 4-es lettem, de majdnem 5-ös.

Lehet a tanárnak is köze ahhoz, hogy megjött a kedvem?

Az eddigi tanárok csak leadták az órákat és mehettünk amerre láttunk. Ha kérdeztem valamit volt, hogy nem is válaszolt.

A mostani tanár meg bármit kérdezünk válaszol. Akár oda is jön és el is magyarázza. Ha valami hosszú szöveget kell tanulni, akkor a telefonunkra is felmondja ha megkérjük rá.

Szerintetek miért változott meg a véleményem az angol tanulásról?



2014. febr. 2. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

hat az ember valtozik, de nagyon fugg a tanitasi modszertol es a tanar stilusatol is a dolog, meg a hozzaallasodtol

ezen az elven megkerdezhetem, hogy miert szerettem meg a matematikat? :D

2014. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is gyűlöltem. Majd jött az internet ahol szinte minden angolul van. Azóta többet tanulok magamtól mint amennyit az iskolában megkövetelnek.
2014. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!