Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Apakomplexusom van?

Apakomplexusom van?

Figyelt kérdés
Vonzódom a nállam idősebb férfiakra.A suliba is egy tanárba szerelmes vagyok aki 45 éves...(korom 14)

2014. febr. 3. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak tetszik, hogy érett és nem olyan mint egy tinisrác. Majd ha 20-25 évesen is csak az ilyen férfiakhoz vonzódsz akkor már lehet. De egyébként a legtöbb nő az érett férfiakat szereti, mikor elváltam és próbáltam párt találni az elején nagyon nehéz volt, amikor 35 elmúltam mint egy csapásra jobbnál jobb nők kezdtek ismerkedni velem. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom...
2014. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nincs ... tiniknél mondhatni természetes ... de a vonzódásnál tovább ne menj
2014. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Pont ilyen lányt keresek. Ha gondolod írj
2014. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem szükségtelen a természetes jelenségeket "komplexus"-nak nevezni.

teljesen természetes, hogy a lányok/nők az idősebb (értettebb) férfiak után vágyakoznak.


az egyik kedvenc példám:

vannak tizenéves lányok, akik SeanConnery-be szerelmesek,

pedig ő már elmúlt hetven éves, de lehet hogy már nyolcvan éves is...


és egy videó.

videó címe: "Itassuk le Andy-t és menjünk bulizni"

http://www.youtube.com/watch?v=nqcU_ACnItE

2014. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korban még nem kéne messzemenő következtetéseket levonni. Majd, ha húszévesen is így állsz a dolgokkal, akkor kezdhetsz gyanakodni.
2014. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!