Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bátortalan vagyok felelésnél!...

Bátortalan vagyok felelésnél! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elakad a szavam, alig jön ki hang a torkomon. Nagyon izgulok, szinte nincs hangom, mintha egy gombóc lenne e torkomon. Nagyon izgulós fajta vagyok. :/// Hogyan tudnám ezt leküzdeni? Tanárok ezt megérzik ezt rajtam és ezért sokszor rosszabb jegyet kapok, csak ezért, mint amennyi megérdemelt mit tudnék tenni?
2014. febr. 3. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert. Én elkezdtem dolgozni egy helyütt ahol mint az kiderült idegenvezetést is kellett tartanom. Eleve nem szoktam sokat beszélni, meg a sok ember amúgy is irritál, de csak nekilendültem, aztán csak belejöttem, mert meggyőztem magamat. Belehalni úgyse fogok, hogy mit szólnak az nem érdekel, megteszem amit kell aztán kész. Aztán szépen hozzászoktam a tömeghez. Te is hozzászokhatsz a kiálláshoz, csak bele kell menni a félelmed tárgyába, mert a félelem csak belülről győzhető le. Cselekedj, mert az élet cselekvés, és nem agyalás, ami félelmet szül.
2014. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!