Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmenjek tavasszal majd...

Elmenjek tavasszal majd osztálykirándulásra az osztállyal, ami már több mint 2 éve teljesen kiközösít?

Figyelt kérdés

Szeretek utazni meg kirándulni, szép területre is fogunk menni, szóval szívesen elmennék, csak senkivel se vagyok jóba az osztályban. Néhány ember utál is, a többi meg levegőnek néz kb. Beszélni is hiába próbálok bármelyikkel is, mindenki próbálja a beszélgetést lehető leghamarabb lerendezni. Kétszer már voltam velük kirándulni, senki nem foglalkozott velem egész végig, éjszaka is amíg ők jót szórakoztak én csak hallgattam, néztem őket és untam magam.

Így elmenjek 2 napra kirándulni majd, hogy igazából senkit se érdeklek ott?


2014. febr. 4. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Igen, mert nem ők számítanak, hanem az, amit te látsz. Vigyél magaddal fényképezőgépet, fotózz sokat, érezd jól magad és TE legyél az, aki mást levegőnek nézel! Emeld magasra a fejed és sz-rj le mindenkit! Ne pedálozz hülye iskolatársnak, mert abból hasznod soha nem lesz. A tanárok kegyét keresd és tanulj szorgalmasan!
2014. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

huu nehéz lehet! :( fel a fejjel! ha tényleg szép hely, akkor a terv a következő:

-elmész

-nézed a tájat,okosodsz (az csendben egyedül úgyis jobb)

-este pedig alszol/zenét hallgatsz

-voilaaaa nem hagytál ki ez tök jó kirándulást

A többiekkel meg ne foglalkozz, végülis egyszer élünk de akkor nagyon! :) ;) good luck and say yolo

2014. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!