Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti elmennétek osztálykirándulá...

Ti elmennétek osztálykirándulásra egy olyan osztállyal, ami kiközösít titeket?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 21:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ha olyan a hely, ahol akár egyedül is érdemes végig néznem a látnivalókat. Nem, ha nagyon drága, és még nem is érdekel a hely, program.
2013. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Én szinte mindig mentem, mert többnyire túraversenyre mentünk, amit imádtam :)

Az osztálytársaimat nem szerettem különösebben, de úgyis mindig összegyűltek az egyik szobában inni meg cigizni, így én nyugodtan lefeküdhettem az enyémben.


Szóval menj, ha egyébként érdekes a program.

2013. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
39%
Miután az osztálykirándulás nem választható, hanem kotelezo iskolai program, inkább oda mennek, minthogy masik osztályba üljek be tanulni,,...
2013. máj. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 TerryCrews válasza:
94%
Nézd őket levegőnek, élvezd a programot, ha meg szabad foglalkozás van, járd be a tájat, este meg facebookozz a spanjaiddal, olvass, telózzál stb...
2013. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%

Néhányan engem sem szeretnek, de én majd a barátaimmal leszek, akiket nagyon kedvelek!! :) A többiekkel nem kell foglalkozni!!!

15/L

2013. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 sztbali válasza:
100%
Én elmentem, mert voltak olyan emberek akik részben kedveletek engem, de egyébként elmennék, mert egyes helyeken nem számít ki milyen helyzetben van egy osztályban.
2013. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 muszajdzseki válasza:
100%
Ha anyagilag nem volt húzós én is mindig elmentem. Igaz, hogy velük kellett lennem és velük kellett aludnom, de rájöttem, hogy nem mindig a körülvevő emberek számítanak. Nem a legjobb példa, de csak gondolj bele: felnőttként sem akarsz majd elutazni olyan helyre, ahol nem lesz veled egy jó barát/haver? Dehogy nem! Az a fontos, hogy TE élvezd a dolgokat :) Amíg az osztályodnak annyi fog megmaradni, hogy elökörködték az egészet és ez idő alatt folyton csak téged baszlattak, addig te tegyél rájuk nagy ívben és szerezz magadnak élményeket a világból.
2013. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a kérdésben az van, hogy csak téged közösít ki egy egész osztály? Tehát nincs senki, akivel pusmoghatsz.


De mi az oka?


Büdös vagy? Nagyon gazdag? Te vagy az egyedüli kitűnő tanuló, sok jutalomkönyvvel? A szüleid vezetik a szmk-t? Vagy nagyon topis vagy, nincs egy jó telód sem? Vagy nem olyan sportcipőd van, mint a menőknek?


Tanulmányi versenyeket nyersz, vagy te vagy a leghülyébb?


Ezeket kellene tudni, mert nagyon nem mindegy..

...van olyan körülmény, amikor nem kell elmenni, inkább tanulj, de van olyan szitu, amikor csak irigykednek, és azt lesik, mikor barátkozhatnának..csak nem mernek, mert akkor az rögtön stréber lesz..


ha nagyon utálnak, akkor ne...



nos?

2013. máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
NEM!Bár én voltam ilyen helyzetben,és utólag még is elmentem már csak azért is!
2013. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%
#8: Én rám egyik sem volt jellemző mégis kiközösített az osztály (ha nem is állandóan, de nagyon sok esetben csúfoltak), azért mert nem ott laktam ahol ők. Ők egy szaros kisvárosiak voltak, ahol igazándiból nincs semmi, én pedig falun laktam a sulitól 10 km-re. Ettől egyszerre paraszttá váltam, bár érdekes módon nálunk a faluban később zár a bolt, mint a "városukban". Azóta ezek a városi menő arcokból lettek a segédmunkások én pedig egyetemre járok. Én helyedben vagy elmennék és lef.snám őket, vagy ha van valami jó hobbid, akkor azt csinálnám. (én akkor kezdtem el bicajozni!)
2013. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!