Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan írjak rá erre az...

Hogyan írjak rá erre az iskolatársamra facebookon, hogy ne higgyen melegnek miatta?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok én is meg ő is, egyszer bejelöltem de nem tudom pontosan ki az, 9. vagy 10. osztályba jár. Hamár az ismerőseim között van egy ideje (van kicsivel több mint ezer ismerőse kb. mindenkit visszaigazol) gondoltam rá kéne írni, de mit írjak, hogy biztos ne tűnjek melegnek hogy ott írok ismeretlenül? (Nem vagyok meleg persze)
2014. febr. 14. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Emlékszem régebben bejelöltelek, de nem tudom ki is vagy. :D Nem tudod honnan ismerhetjük egymást? Leltároztam az ismerőseimet, és nem tudtam ki vagy. Valami ilyesmi szerintem jó lenne.
2014. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miert hinne melegnek azert, mert irsz neki? 0.o
2014. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem teszed tele szívecskékkel, és nem hajtogatod, hogy mennyire szereted, akkor nem fog melegnek nézni. :D
2014. febr. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!