Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az normális, hogy facebookon...

Az normális, hogy facebookon ráírok egy iskolatársamra, és tök bunkó velem?

Figyelt kérdés

Olyanokra akikkel élőben még nem nagyon beszélgettem (de ha már beszéltem velük élőben, akkor is ilyenek).

Először is nem is köszönnek, a válaszuk rövid és tömör, totál elfordulnak tőlem úgy látszik.

Ma is pl. megkérdeztem az egyiktől, szerinte milyen hobbi a fényképezés, erre adott valami tömör választ, aztán mondtam, hogy nekem az a hobbim, erre ennyi a válasza hogy "Jólvan". Szóval kb. látszik mennyire szarik a fejemre.

Miért csinálják ezt velem, ha egyszer az iskolatársuk vagyok, és még ismernek is, tudják ki vagyok?


2013. okt. 26. 09:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Kritizáló válaszokat nem kérek, hogy minek ott élem az életemet meg ilyenek, nem ott élem az életemet, csak nem vagyok valami határozott és élőben nehezemre esik megszólítani az embereket, meg beszélgetni velük.
2013. okt. 26. 09:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, az ilyesmi egyáltalán nem normális. Kerüld el az ilyen stílusú tuskókat, mert többet nem érnek. Megszólítani pedig előbb-utóbb úgyis sikerül valakit, mert előbb-utóbb mindenki rátalál legalább egy olyan emberre, akivel közös az érdeklődési köre, a világnézete stb.
2013. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ne törődj velük ez őket minősíti ,nem pedig Téged. Próbálj olyanokkal törődni akik szívesen szimpatizálnak Veled.
2013. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyre inkább a közöny válik majd normálissá, mert a kereskedelmi média tömény hulladék és sokközöne egyre magasabbra teszi az emberek ingerküszöbét.

Az elidegenedést pedig pont a közösségi hálózatok erősítik.


Nem bunkó volt. Csak a villogó képernyőktől elfásult zombi.

2013. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most őszintén, kérdező! Téged érdekel az én hobbim? Miért várod, hogy őt a tiéd érdekelje? Olyan témát válassz, ami őt érdekli.
2013. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!