Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan legyek menő?

Hogyan legyek menő?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és hetedikes. Szeretnék nagy arc lenni a suliba, csak nem tudom hogyan.. :/ Egy legjobb barátnőm van és kb 10 csak barátom. ˙ez nem sok´.. Szeretnék tanácsokat kérni hogy mit csináljak... hülye kommenteket nem kérek. köszönöm

2014. febr. 25. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk az volt a menő, aki jól tanult. Nálatok ez nem jön be?
2014. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Én inkább tanulásra koncentrálnék, hogy aztán egy erős gimnáziumban tanulhass tovább, hogy utána majd egy neves magyar, vagy külföldi egyetem tanulhass. Így lesz belőled igazán "nagy arc". Mert neked mindened meg lesz, olyan társadalmi rétegben fogsz majd mozogni, ahová ők sosem fognak eljutni.


Én ezt követem. Hamarosan "nagy arc" leszek. Külföldi neves egyetem, titulusom lesz, nevem lesz, 1-2 év múlva saját lakás, autó, stb.

2014. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálad a menő azt jelenti, hogy sok barátja van? A közfogalomban ez nem feltétlen ezt jelenti, sokan utálják a menőket, vannak haverjaik, de az csak mind laza kapcsolat. Ne éljen benned az a tévhit, hogy az a menő akinek 50 legjobb barátja van. Ilyen nincs, ha igen akkor meg sántít valami a dologban...

Ha menő akarsz lenni, ne válogatás nélkül szerezz barátokat. Legyél egyedi, és keresd azokat akikkel jól megérted magad, onnan már egyenes út. Elmész házibulikba és megismered a barátaid haverjait is, velük barátkozol. Nem feltétlen az a menő ha a fél sulival jóban vagy. Barátkozz inlább a 8.-osokkal vagy középiskolásokkal, azokat mindig nagyobb arcnak tartják, akik felsőbb évesekkel járnak össze. Amúgymeg nem a suliról szól csak az élet, ne csak ott akarj vagány lenni :P

Hova valósi vahy egyébként ?

2014. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek... utolsó miért akarod tudni hogy hova valósi vagyok? :D
2014. febr. 26. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
áhh csak kíváncsi vagyok :D én amúgy gimis vagyok jövőre ballagok, csak gondoltam megkérdezem :D
2014. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja..oké kül. baranya megyébe lakok :DD
2014. febr. 27. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!