Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális az ilyen? Mit kezdjek...

Normális az ilyen? Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Az osztályomban van egy lány aki folyton piszkál engem, és nem tudok rá nem figyelni. Az én barátomnak meghalt az anyukája, és azóta még szegények mint voltak, jó ha szülinapomra kapok tőle egy tollat, meg egy müzliszeletet. Én ezzel teljesen meg is vagyok elégedve, de ez a csaj folyton piszkál engem, hogy csak ennyit kaptál? Nem azért idegesít mert csak ennyit kapok, hanem mert mindenbe beleüti az orrát, más életébe belepofáz és mindenkit lenéz. Mit csináljak vele? Nem tudok rá nem odafigyelni, mert mindig rajtam lóg

2014. márc. 2. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Tépd meg.
2014. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem az ajándék értéke számít, hanem az, hogy szívből adják-e.

Nem az a fontos, hogy mit mondanak, hanem az, hogy ki mondja.

Nem tudod leépíteni azt az irigy p***át magadról?

2014. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó majd megtépem. :D
2014. márc. 2. 15:46
 4/7 anonim válasza:
80%
Péklapát.
2014. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Sz*rd le. Ne szólj hozzá, és ha beszél hozzád direkt csinálj mást, matass, vagy se szó se beszéd és hagyd faképnél.
2014. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tépd meg a féltékeny muffot.
2014. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 5#-ös is tanácsolja: Szúrd le! :)
2014. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!