Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi ez az erzes? Mit kezdjek vele?

Mi ez az erzes? Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
14 eves kamasz lany vagyok es van egy ismerosom aki kb. 10 evvel idosebb nalam es o is no. Az elso perctol kezdve szimpatikus nekem es meg alig ismertem de mar barmit el mertem neki mondani. Kesobb az egesz eletemrol tudott mar sok jo tanasot adott sokat beszelgettunk. Utana azt vettem eszre, hogy tul sokat gondolok ra es rettegtem attol, hogy egyszer csak ugy megszakad a kapcsolatunk es mi lesz velem?! Meg olyanokat ereztem es erzek is, mint a szerelembe, hogy szinte mindig ra gondolok, ha valami tortenik egybol neki akarom elmeselni, fel is nezek ra. Multkor talalkoztunk, hogy ideadjon nekem valamit. Fel ev utan talalkoztunk megjnt... Egesz nap izgultam alig vartam szamoltam az orakat semmire nem birtam figyelni. Elore terveztem, hogy mi lesz keszultem egy csomot ugy vert a szivem mikor lementem erre kb. Ha 20 percet beszeltunk es ment is.. Mikor elment valami furcsat ereztem, hazajottem es nagyon rossz erzes volt. Csalodott voltam, tlehet hogy tobbet nem is talalkozunk es nem tudom leirni azt az erzest. De szornyu volt. Neha jkitalalok dolgokat hogy legyen temank. Es erre se vagyok buszke. Es nem ez nem szerelem...semmi testi vonzalom. Inkabb olyan potanya nekem Kerdeztem pszichologust o azt mondta, hogy ez gyakori az en koromba majd kinovom. Meg hogy ez csak rajongas meg peldakep nekem meg mit tudom en?! Amugy nem o az elso. Volt mar sok volt hogy egyszerre tobb is. Akivel sokat talalkoztam elmult akivel nem annal tartott evekig is. De fiuknal soha nem ereztem meg ilyet...csak azt hogy huu de helyes meg testileg hozzajuk vonzodok de ilyen lelki tarsra nem talalok bennuk. Mi ez? Es mit tudok ezzel csinalni? pszichologushoz nem megyek mert a pszichologus irant is ezt a rajongast fogom erezni..tudom...
2014. febr. 13. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem akarok tapintatlan lenni, de ha nincs anyukád vagy rossz a kapcsolatod vele, akkor tényleg egy anyaképet keresel benne. Ez természetes, mivel az emberek többségének kell egy személy, akihez kötődhetnek. Te ezt a kötődést benne találtad meg. Ameddig jó példát mutat az életedben addig nincs baj és szerintem is ki fogod nőni ezt. Általában tényleg a fiatalabbak szoktak felnézni a tőlük nem sokkal idősebb személyekre, esetleg még egy nővért is láthatsz benne, aki sok mindenre megtanít, mivel idősebb és tapasztaltabb nála, nem ritka, hogy ekkora korkülönbség két ember között ilyen rajongásba megy át. Amikor úgy érzed, hogy a kötődés halványul, az egy rossz érzés, valószínűleg szeretnél egy olyan embert, akihez ennyire kötődhetsz. Bár pontosabb válaszhoz több információ kellene.
2014. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!