Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 5-es vagyok, tetszik egy 7-es...

5-es vagyok, tetszik egy 7-es fiú. Azt mondta lógna velem ha én is 7-es lennék. Nagyon belezúgtam, nem tudom mit csináljak. Már tudja hogy szeretem. Hogy öltözködjek, legyek visszafogott vagy ne? Mit mondjak, ami felkelti az érdeklődését irántam?

Figyelt kérdés

2014. márc. 2. 22:29
 1/4 anonim válasza:
83%

1. Ne a fiúkon járjon az eszed, hanem a tanuláson. Még csak 5.-es vagy..

2. Nem járna veled ha 7.-es lennél, mivel ha tetszenél neki akkor nem akadályozná a 2 év korkülönbség.

3. A fiúk az náluknál idősebb lányok felé kacsingatnak.

2014. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Hogyha esetleg abbahagynád ezt az elb***ott skálázást és összeszednéd magad, nem lenne ilyen idétlen se a kérdésed, se a jellemed, amilyennek gondollak (már elnézést). Öltözz úgy, ahogyan akarsz, de ízlésesen és higgy magadban. Nem számok vagyunk, hanem egyedi, összetett személyiségek, akik a maguk módján mind csodálatosak. Légy büszke a sajátodra, magadra. Ez a legfontosabb. 20/f
2014. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Hoppá, ezt benéztem. :DDDDDDDDD
2014. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

5-es (éves), vagy 5.-es (ötödikes)???

Mit csinálj, tanulj, forgasd a nyelvtankönyvet! Nem ilyenkor, éjjel fél-tizenegykor, hanem nappal!

2014. márc. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!