Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudtok adni tanácsot? Van egy...

Tudtok adni tanácsot? Van egy fiú. Szerelmes belém (nem egoizmus, kimondta) de én nem tudom viszonozni. ~ Háromszor megpuszilt akaratom ellenére. ~ Azt mondta, ha tényleg nem éreznék semmit, nem pirulnék el.

Figyelt kérdés

De ki nem pirul el,ha fogják a kezét,meg puszilgatják? először ez volt..de mostmár sokkal inkább meg akarom ütni...de gyenge vagyok.:c

Elegem van a srácból. Másokat nem fogok belevonni (tanár,szülő) csak ha már nagyon muszáj.


2014. márc. 8. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nyomatékosabban szólni neki, lássa rajtad a dühöt, utálatot. Jelezd neki sokszor, hogy nem, nem, nem. Ne válaszolj az üzeneteire, ha odamegy hozzád, menj el máshova. Esetleg barátokat, barátnőket bevonhatnál, hogy legyen valaki mindig veled, és a srác ne tudjon hozzád közeledni. Egy idő után érteni fogja a dolgot, bár elég nyomulós, szóval kitartónak kell lenned.
2014. márc. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. márc. 8. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!