Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom az iskolámat, ti a...

Utálom az iskolámat, ti a helyemben elmennétek másikba, akkor ha már csak 1 év és néhány hónap van hátra?

Figyelt kérdés

Utálok ide járni, mindenki rajtam röhög a hátam mögött, meg kiközösít. Mindenki ismer szinte mindenkit, emellett az osztály is tök jól össze van melegedve rajtam kívül, minden hétfőn véghallgathatom azt is mekkorákat buliztak hétvégén, mekkorákat okádtak hétvégén, meg ki hányt kit le a buliban.

Ahhoz képest hogy ez egy gimnázium, elég idióta emberek járnak ide, és nem túl érettek.

Elegem van ebből az iskolából, ha lehetne elmennék innen biztos, csak nincs a közelben semmi iskola ahova el lehetne, és nem tudom ilyenkor már mennyire lenne tanácsos elmenni.


2014. márc. 8. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom milyen...de szerintem ha már csak 1 év van hátra akkor már nincs értelme váltani iskolát.
2014. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel,ha tanárokkal nincs különösebb baj,akkor maradj.
2014. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem se menj már sehova 1 év hamar elmegy.
2014. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!