Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy tabletem android 4....

Van egy tabletem android 4. 0.3-as és néhány játékot amit dönteni kell oldalra azt nálam elöre vagy hátra kell dönteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 10:09
 1/4 anonim válasza:
Próbáltad már kalibrálni a játékon belül? Amúgy ez nállunk is probléma (tabletnél) egyes játékoknál egyszerűen nem használja a g szenzort, a többinél meg tökéletesen megy.
2012. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vagy állítsd át érintőképernyőre az irányítást.
2012. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de vannak ólyan játékok ahol átlehet állitani képernyősre
2012. aug. 26. 21:22
 4/4 A kérdező kommentje:

megvan. ha valakinek tablet pc ugyan ilyen problémája van akkor itt van a megoldás: bállitások : megjelenités:

Use alternative coordinate system és ott állisd át gamere minden játéknál ha más fajta váltogatni kell . majd rá jössz hogy értem ha megcsinálod. remélem segítettem valakinek.

2012. aug. 29. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!