Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyre rosszabb, elkeserítik...

Egyre rosszabb, elkeserítik az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Helo.

6.os vagyok, 12 éves fiú. Elmesélném nektek történetemet.

Az előző kérdéseimben leírtam hogy hazugság miatt elterjedt hogy a fiúkat szeretem. Nos ez teljes mértékben nem igaz. Ez miatt megkeserítik az egész életemet. Minnél idősebb vagyok, annál jobban megy el a kedvem az élettől. Megvernek, megaláznak. A legjobb barátaimat is elvesztem, lassan mindenki utálni fog. Nem ártottam nekik semmit. De még is. Másik iskolát nem szeretnék, utálok ismerkedni. Nem is érdemes élnem, hisz mindenki utál...

Mit tegyek?


2014. márc. 27. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
12 évesen nem szabadna ilyen mélyen lenned.A verést jelezd a szüleidnek,majd ők segítenek.Viszont saját magadnak kell tisztáznod azt,hogy nem vagy homoszexuális.Aki igazán a barátod,az mindig melletted marad:ha az vagy,ha nem vagy az!
2014. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
figyelj szard le őket ha keszthely környékén laksz én szivesen besegitek
2014. ápr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!