Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy jöhetnék ki ebből a...

Hogy jöhetnék ki ebből a helyzetből jól?

Figyelt kérdés
Egyetemen egy csoporttársammal kölcsönösen be szoktuk egymást írni olyan előadásokra, amikre az egyik nem tud bejárni és most lesz a félévi zh az egyik ilyen tárgyból. És felsőbb évesektől szereztem kidolgozott anyagot amit megtudott ez a lány és nagyon el akarja kérni tőlem, ami nem is zavarna, de tudom, hogy átküldené olyan embereknek akiknek nagyon nem akarok segíteni, mert elég csúnyán átb.sztak. Viszont szükségem van a beírásokra, mert kénytelen vagyok dolgozni. Hogy tudnám mindenképp meggyőzni, hogy ne küldje el senkinek?

2014. márc. 27. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Miért nem sz^rod le? Egyetemen még divat ez a gyerekesség? Menj a saját érdekeid után, a többit meg nyeld le.
2014. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy vége az együttműködéseteknek, ha továbbadja az anyagot. Neki is éppúgy szüksége van a Te segítségedre, mint Neked az övére, nem?
2014. márc. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

jaj kis naivak, olyan megható, mikor lepontozzátok az ember válaszát csak mert kicsit sarkosabban fogalmazott. Egyetemen az ember már felnőtt és vannak konfliktusok, ütközések, persze. De ezt a gimis színvonalú problémakezelést, hogy "nekik nem adok jegyzetet, mert rosszak voltak"... szerintem a lényeg, hogy a te dolgaid rendben legyenek, szerezz jegyzetet, legyenek meg a beírások - a genyókkal nem érdemes foglalkozni.

Nem tudom, mit kell lenyomkodni egy ilyen véleményen.- álomvilágban éltek, emberek!

De ha annyira fontos, hogy ne jusson hozzá jegyzet, mondd el ennek az illetőnek, hogy ne adja tovább a jegyzeteidet, és meséld el az esetet. Ha tényleg meg akarod magad makacsolni, akkor legalább legyél őszinte. Nehogy te is abba a kategóriába kerülj, akinek nem adnak jegyzetet, mert hazug.

2014. márc. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!