Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az, hogy a férfi...

Bratilla kérdése:

Miért van az, hogy a férfi tanárok szeretnek "szexvicceket", vagy erotikus elszólásokat mondani a diákok előtt?

Figyelt kérdés

Elsősorban középiskolára (gimnáziumra) gondolok, mert engem most az érint.

Pl. "Csinálok mindjárt olyan fehéret, hogy elsírjátok magatokat"

"Látjátok, fiúk, ez a titka mindennek, finom kézzel kell mindig."

"Nem bántjuk a lányokat. Kivéve ha ők kérik, de akkor is csak finoman"

Ezek így csak ezen a héten csütörtökön és pénteken hangzottak el, a korábbiakat elfelejtettem, pedig volt sok. Ezt konkrétan egy tanár mondta csak, de a többi is van, hogy rákezd.

Nem azzal van bajom, hogy prűd vagyok, én is jókat szoktam nevetni rajtuk,de néha annyira erőltetetten hatnak, hogy minek kell már ide is belekeverni az erotikát, amikor teljesen más a téma is, meg eleve, iskola...

Remélem értitek, igazból csak az okára vagyok kivánci, hogy miért szokása ez a férfi tanároknak :)


Köszi a válaszokat!


2014. márc. 30. 13:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hogy tetszen a lányoknak :)
2014. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Jaj nem kell ezt ennyire túl dramatizálni. Ha meg egy komor, szigorú tanár lenne akkor az lenne a baj. Én speciel szeretem ha a tanárok nem félnek viccelődni, segít elviselni a nehéz napokat ha néha egyenrangú félként kezelik az embert.
2014. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nálunk pont, hogy az egyik tanárnő az, aki nagyon rá van szállva a szex témára. Mondjuk ő nem poénkodik vele, de nincs olyan óránk szinte, amin ne merülne fel valami szexszel kapcsolatos dolog. Engem mondjuk nem zavar annyira az ilyesmi, de ő nagyon rá tud szállni azokra, akik nem ennyire nyitottak. Felelésnél pl egyik osztálytársam alig merte kimondani, hogy vagina, utána 5x el kellett neki mondania, egyre hangosabban. Végül már az egész osztálynak egyszerre kellett kántálnia, hogy VAGINA, VAGINA. :D

Na, de amúgy a szex téma alatt nem ilyen biológiai dolgokra gondolok általában, hanem tényleg mindig arról beszél. De más tanárnő is van rajta kívül, aki már ejtett el 1-2 ilyen dolgot. Bár elvileg nem szándékosan, de utána ő is nagyon mosolygott rajta.

Férfi tanárokra nálunk nem jellemző, egyelőre még csak egy tanártól hallottam szexviccet.

2014. ápr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem akiknek nincs semmi humorérzékük azok próbálkoznak ilyen szexuális tartalmű poénkodásokkal,mert ezek annyira közhelyesek és mindig van egy idióta réteg a diákok körében,akik kaphatóak erre,tehát nevetnek rajta.

Szerintem inkább szánalmas,és azt szűröm le belőle,hogy az illetőnek szexuális gondjai vannak.

2014. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!