Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez tényleg szerelem?

Ez tényleg szerelem?

Figyelt kérdés
Beleszerettem a tanáromba vagy csak annyira tisztelem, hogy már úgy érzem, hogy szerelmes vagyok?

2014. márc. 30. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan kellene ezt rajtad kívül bárkinek tudnia? De most komolyan, milyen választ vársz erre? Igen, szerelmes vagy. Vagy nem, te nem lehetsz belé szerelmes. Erre te: de hát ezt én érzem. És tényleg. Akkor minek ez a kérdés? ;D
2014. márc. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szereted vagy sem majd elmúlik.
2014. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Villámlik, mennydörög, ez tényleg szerelem...:) komolyra fordítva a szót, 99,9%, hogy rajongás.
2014. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. utolsónak főleg.
2014. márc. 30. 20:50
 5/10 A kérdező kommentje:
volt még vki ilyen helyzetben??írjatok!!
2014. márc. 31. 18:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, nincs mit. :) Igen, többször is voltam ilyen helyzetben, de én velem azonos nemű tanárokat is nagyin megkedveltem. Rengeteget őrlődtem ezen, hogy ez mégis mi, de tisztázódott bennem, hogy ez "csak" rajongás, tisztelet, esetleg egyfajta szeretet, de nem szerelem. Nem tudom, hány éves vagy, de gondolom, még általános/gimi körül. Ilyenkor eleve kicsit össze vagyunk zavarodva, és kellenek biztos támpontok, akár példaképek is, akikre felnézhetünk. Ráadásul rengeteg időt töltünk az iskolában, így a tanárok szinte a második szüleink is lehetnének, és mivel eleve úgy van a hierarchia, hogy a diákok tisztelik őket (sokkal nagyobb a tudásuk, a tekintélyük, stb.), nem csoda, ha valaki úgy érzi, "beleszeretett" egy tanárba. De ez jó esetben csak fellángolás, és nem is érdemes kimutatni felé, mert 1. Úgyse tehet semmit 2. Lehet, hogy kellemetlen lenne utána nektek.

Persze direkt nem írtam100%-ot, mert nincs teljesen kizárva, hogy valaki beleszeressen a tanárába (csak ez meg azért nem valószínű, mert nem ismered annyira a személyiséget, csak amit tanárként mutat), de a legtöbb esetben ez csak rajongás. Gondolj bele, lehet, hogy te is rajongasz pl. Egy női hírességért, mégis tudod, hogy nem vagy belé szerelmes (azért nőt írtam, mert így szemléletesebb a példa :D).

2014. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Szia, én is voltam/ jelenleg is vagyok ilyen szituban. Én szerintem ez tisztelet. Ugyan nagyon sokat beszélek itthon a tanáromról, és mindenki mondta, hogy tuti, hogy szerelmes vagyok bele, de én meg mondtam, hogy nem, én azt gondolom, hogy ez egy rajongás/ tisztelet. Ráadásul amióta ő a tanárom, azóta 2 jeggyel javítottam, annyira megszerettette velem a tantárgyat.
2014. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Júúj velem is ez van, én is folyton a kedvenc tanáromról beszélek, már anyámnak is feltűnt szerintem :D És próbáltam én is elhitetni magammal, hogy ez rajongás/tisztelet, de ha egyszer ő meg óra közben incselkedik velem, meg messziről észrevesz, félreérthető oldalpillantásokat vet rám a folyosón, én meg odáig vagyok, mikor tanít, és bókokkal halmoz el, persze a maga hideg és burkolt módján(mert mégis csak egy diák vagyok), hát így azért okoz némi fejtörést...
2014. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Jézusom emberek vagytok ti?
2014. máj. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
UFO -k vagyunk, jo lesz ha vigyazol....
2014. júl. 29. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!