Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Az egyik osztálytá...

Mit tegyek? Az egyik osztálytársam állandóan engem bámul?

Figyelt kérdés
az egyik osztálytársam állandóan engem bámul.Szerintem nem vagyok egy szép lány inkább olyan átlagos.De van egy fiú az osztályunkban aki megállás nélkül engem bámul..Nem az hogy nem helyes kicsit az meg normális csak azért eléggé zavar ha folyton bámul..Tapasztalatok?

2014. ápr. 1. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Akárhogy is, abból nem lesz baj, ha beszélsz vele, hogy ne bámuljon. Esetleg bepróbálkozni is megérheti, ki tudja kiből lesz jó partner...
2014. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja bocsi azt elfelejtettem leírni hogy van barátom aki nagyon féltékeny emiatt..már beszéltem vele de ő azt állítja hogy nem bámul pedig már többen is megkérdezték tőlem hogy miért bámul..
2014. ápr. 1. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Bámulj vissza :D
2014. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez attól is függ, hogy midet bámulja.

Midet bámulja?

2014. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
bámuljak rá vissza?? :DD hát úgy szinte mindenemet és mindig mögém ül..egy férő helyes padjaink vannak..először az arcomat nézi és utána megy egyre lefelé a szeme én soha nem bírom ki ezért mindig elfordulok tőle..
2014. ápr. 1. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!