Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 13 éves srác vagyok és van...

13 éves srác vagyok és van egy osztálytársam aki állandóan piszkál b*zinak hív megaláz a többiek előtt és nem tudom mit tegyek azért hogy békén hagyjon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 16:26
1 2 3
 1/22 hülyevagyokamatekhoz válasza:
40%
Velem is volt már ilyen,de összehaverkodtunk és utána össze vesztünk be mostam neki és azóta tudja hogy hányas a kabát de nem mindig ez a megoldás.Ha meg beköpöd a tanárnak vagy szüleidnek nem biztos h elnyugszik.Lehet akkor még jobban csinálja :S Mutasd meg neki ki az ász :)
2013. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
63%

Ez hülyeség. Nem szabad erőszakra terelni a konfliktust.

Ne adj neki támadófelületet. Ne foglalkozz vele. Tégy úgy mint ha nem is szólt volna be.

Ha látja, hogy téged nem lehet piszkálni előbb utóbb abbahagyja.

2013. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
hát én meg igenis szólnék szüleimnek v. a tanáromnak,mert igy azt hiheti hogy neki mindent szabad..!!!
2013. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a legjobb, ha úgy csinálsz mintha meg se hallanád. Nem kell vele foglalkozni, mutasd meg hogy nem érdekel téged ez egyáltalán és előbb utóbb megunja és abbahagyja. Vagy esetleg frappáns visszaszólásokkal te is beégetheted. Lehet ha árulkodsz, azzal még cikibb helyzetben leszel. Meg kell tanulnod magadat megvédeni, nem rohanhatsz mindig szülőkhöz, tanárhoz. Ha megver az más tészta akkor természetesen szólnék a helyedben de egy piszkálódásnál állja a sarkadra szólj vissza nyugodtan.
2013. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

azért remélem visszaszólsz legalább, ha nem akk.tedd azt

he elbírsz vele verd meg és onnantól tudja majd a dolgokat ,ha erősebb akkor itt a nyár tanulj meg vmi önvédelmi v. küzdő sportot

2013. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
89%
En lany vagyok es egy fiu csinalta ezt velem kabe hasonlo koruan mint te voltal. Egyszer a tanar parba rakott minket... Persze ugy nem volt nagy az arca a kis f.nak hogy nem voltak korulotte ostoban nyaladzo es rohogo himek paros feladat... Gondolom evidens hogy en csinaltam meg... Masnap a tanar kikerdezte ki mit csinalt... En lenn felejtettem a fuzetem. Persze amikor nem kettesben kell lenni hanem masok elott bebofogni akkor nagy volt a pofaja... Olyan stilusban kuldott le a fuzetemert(mintha joga lett volna meg magamtol nem mentem volna) hogy valami elpattant az agyamban. Elmentem a fuzetert es amikor visszaertem eleba.ztam es emelt hangon elmondtam neki (tanar es mindenki elott) hogy a jo edes anyjanak ugasson es felolem legyen egy ostoba tudalekos viselkedes zavaros f.de ehhez nekem semmi kozom es intezze el magaval. A tanar ramszolt en meg mondtam hogy ezt most vegig fogom mondani. Ijeszto lehettem mert kikuldott mind a kettonket hogy beszeljuk meg a folyoson. En pedig csunya szavaktol sem mentesen de ERVEKKEL es PELDAKKAL elmagyaraztam neki hogy o valojaban egy goreny. Ezeknek a pfejeknek az kell hogy figyeljenek rajuk es a nem letezo hatalmukat fitogtassak. Hat add meg nekik. Tovabba azon meg nem gondolkoztal hogy mert teged pecezett ki? Lehet hogy gyengenek tart mert erzekeny vagy vagy van agyad de szerintem sanszosabb hogy feltekeny vagy ne adj isten akar teged (mert a b.zizok az erofitogtato primkokon belul is lehetnek a latens homokos kategoria). Ez szerintem adjon onbizalmat mert amit ebbol megtanultam hogy ha egy nyomorult vagy rossz ember szivat az valojaban bok. Azt jelenti hogy nem vagy olyan mint o sot talan meg o is latja hogy sokkal tobbet tudsz adni mint o es foleg mint amit o megerdemel (most minden teren pl.: baratsag, intelligencia, humor, akarmi)
2013. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik az előző válasz. Ez egy beszari, komplexusos p*cs, azt vetíti ki rád, amitől fél. Ha azt mondja rád hogy b*zi vagy, mondd azt neki, hogy: "Miért mondod? Tetszem neked?" vagy "Csak szeretnéd!" Az a lényeg, hogy legyél laza. Ne vedd fel amit mond. Ha higgadt tudsz maradni, olyan válaszok jutnak majd eszedbe, hogy a szivatása visszafelé fog elsülni.
2013. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha van egy vagy több haverod, akkor ők csak segítenek. Nálunk, ha beszólnak az egyik barátunknak, akkor ötön letámadjuk, és többet hozzá nem mer rosszat szólni :D . De tényleg. A csávó egy szót sem kell szóljon. Mert mi elintézzük.

S amúgyis ha éppen valakival beszélsz, nem hiszem hogy piszkálna.


S ha nem vagy jóban senkivel, akkor csak simán ne érdekeljen. Ne figyelj rá! Biztosan nem vagy b*zi, és egy jó ember vagy, jobb mint ő, ha csak annyi esze van hogy szemétkedjen másokkal. ;)

2013. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
azért az 1.válaszoló neve nemsemmi xDD
2013. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szólj vissza neki valami humorosat, olyat, amitől nevetségessé válik. Persze jó hangosan, hadd röhögjön most őrajta mindenki! :-)
2013. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!