Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nálatok hogy telt/telik a...

Nálatok hogy telt/telik a bolondok napja? Csináltatok valami őrültséget?

Figyelt kérdés
Ti mivel vicceltétek meg családtagjaitokat/barátaitokat/tanárokat?:DD

2014. ápr. 1. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
engem a buszsofőr. Elfelejtett ma jönni, igy nem mentem suliba. vicces volt 4kor kelni, és kint a buszmegbe egy órát várni, hogy hátha késik.. amugy semmivel..
2014. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi megfordítottuk a padokat, pop zenét hallgattunk ének órán, termet cseréltünk egy másik osztállyal, stb... - mindent, amit egy jófej, őrült osztály csinál:)
2014. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

:))

Köszi a válaszokat!!

Várom a többit!!!

Amúgy zöld kéz!

2014. ápr. 1. 20:20
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Egy tál ürüléket ebédeltem poénból.
2014. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Napok óta húzok mindenkit, hogy "majd április 1-én éjjel meglátod!"


Reggel lefotózom a fejüket.

2014. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan a frászt hoztam barátnőmre. :D

Kimentem a szobából, hogy készítek kaját meg inni, de már előre eltervelve volt ez, fehér polóban voltam.

Kis művér ketchup-tej-cukorból, beitattam vele a polóm alját és rátekertem a csuklómra, és bementem, hogy elvágtam véletlen a csuklóm be kéne kötözni. :D Mikor meglátta a nagy gombóc " véres " polót falfehér arc. :D Végén meg nem tudta, hogy röhögjön vagy kiabáljon vele, de hogy nem felejti egy ideig az tuti. :D :D

2014. ápr. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,jöhetnek még.

Megy a zöld kéz.:)

2014. ápr. 2. 16:51
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az egyik órán összevontak. És a tanár nem tudott róla, h a másik csoport megbeszélte a tanárával, hogy nem írnak dolgozatot, és tz-z akart íratni velük. Ők meg kérték, h menjen le a tanáriba, mert ott az üzenet a másik tanártól, de tényleg.

És addig erősködtek, amíg lement. Aztán jött föl mérgesen és közölte, h megírják a tz-t, mert fölhívta a tanárt telefonon. Mindenki halálra vált arccal ült ott, erre a tanár közölte, h nyugi van, megtalálta az üzenetet, nem írnak, csak ha már április elseje van...

Legjobbfej tanár a világon :DD

2014. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 kohdf hirte válasza:
100%
Kétszer megnéztem a cipőfüzőm
2014. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

1.:DD

2.öö...oké.

Zöld kééz!;)

Jöhetnek még.

2014. ápr. 3. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!