Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit csinálnátok/csináltatok...

Ti mit csinálnátok/csináltatok ha a suliban túlzottan piszkáltak?

Figyelt kérdés
Engem nagyon nem hagynak már nagyon rég.
2014. márc. 9. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megtanultam nem foglalkozni vele és nem a szívemre venni a dolgokat.
2014. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkozom vele, nem szólok vissza. Eleinte hazajöttem és kisírtam magam. De utána megerősödtem, és persze én is azt figyeltem, hogy mi az ő hibájuk.:) Aztán szép lassan rájöttem, hogy semmivel sem jobbak. Most már rájöttek ők is, hogy nem tudnak legyőzni, mert rájöttem ezekre. Csak akkor gyengének tűntem, és azt hitték, megtörök. De ellenkezően sült el :) Már sokkal kevesebb beszólogatás van, mint mondjuk októberben.:)

17L

2014. márc. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiütöm a főkolompost.
2014. márc. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Visszabeszéltem, amikor meg túl messzire mentek, lecsaptam a legnagyobb szájú hülyegyereket.

Azóta engem békénhagytak, barátokra is tettem szert, őt meg azzal szívatják, hogy leütötték.

2014. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ még írhatnak!
2014. márc. 10. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!